Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Urucena pomoc porodici Èedomira Ivkovica (slike)
Strana: 1 2 3 4 5 6
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Urucena pomoc porodici Cede Ivkovic (slike)

Dok smo mi sve to unosili do pred kucu jedna mala glavica je stidljivo izvirivala kroz prozor Poslije kad smo to sve iznijeli, i kad smo usli, sjedi Bogoljub, upoznamo se i onda smo njemu dali poklone. Bogoljub je pravo lijepo dijete i fino vaspitano. Komunikativan je i prica lijepo, odgovara na pitanja i nije stidan. Kaze Cedo da je jedan od najboljih u razredu. Pito sam ga jel voli skolu i kako mu je u skoli, s osmijehom na licu kaze da voli.

Pokloni su prvo malo stojali pa sam ih stavio pred njega i reko da slobodno otvori, i da je to za njega. I dijete se zaista pravo obradovalo . Dok smo mi sjedili Bojana je bila u komsiluku, nakon nekoliko minuta pojavice se i ona.



[Edited by cupo on 28-09-2011 at 00:34 GMT]

02-12-2007 at 13:35 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Urucena pomoc porodici Cede Ivkovic (slike)

Svi su se pokloni svidjeli Bogoljubu al najvise se obradovao kada je vidio dres BiH...tada nas je pocastio i osmijehom...dobio je i loptu pa ko zna buduca nada BiH fudbala uglavnom pravo mu je bilo drago....


02-12-2007 at 13:40 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Urucena pomoc porodici Cede Ivkovic (slike)

Evo nam i Bojane I Bojana je ko lutka. Malo je stidljiva sto je i razumljivo. Ona nije otvorila poklone, ja sam malo otvorio za nju da joj pokazem sta smo joj donjeli. Kaze Cedo kad mi odemo pogledace to oni . Ono sto nismo odnjeli, a sto im treba je i obuca, Bojana nosi broj 37, a Bogoljub 35. Dobili su zimske jakne od Sinana, danas il jucer im je donio i lijekove. Od nas su dobili takodje jakne i mislim da ce im moci i dobro smo potrefili velicine. Cedo kaze da Bojani treba i rolka, a ja sam to vec sve spakovao u kese tako da ima fine odjece i taman za njih.

Nismo se dugo zadrzavali. Ja zaista nisam imo snage sve to vise da slikam, covjek ostane bez rijeci. Da, i jos nesto, dobili su i pape od Sinana, a pod je hladan, beton prekriven tankim itisonom.

Uglavnom hvala svim ljudima koji su ucestvovali u ovome jer njima je pomoc zaista potrebna.


02-12-2007 at 13:51 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Urucena pomoc porodici Cede Ivkovica (slike)


02-12-2007 at 18:02 | Ukljuèi u odgovor
Havaji
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-10-2007
Lokacija: U Raju
Odgovori: 2046
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Urucena pomoc porodici Cede Ivkovica (slike)

De ako se moze naci 3 volontera za Alojza,( koji zive u Tuzli). Kaze covjek tamo nece niko da se javi pa on ne moze da ista uradi za ovu porodicu, niti za bilo koga sam. Mislim u pravu je, al reko da apelujem da mu se ko javi.  


It's not where you came from, it's where you are going.
02-12-2007 at 18:28 | Ukljuèi u odgovor
Neidhardt
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 16-06-2007
Lokacija: Wien
Odgovori: 1596
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Urucena pomoc porodici Cede Ivkovica (slike)

Velika stvar i svaka vam cast. Mogu misliti da je radost te djecice bila neopisiva.

04-12-2007 at 03:25 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Urucena pomoc porodici Cede Ivkovica (slike)

Jos jedna super vijest

Uruèena i donacija u èumuru. Cumur je prevezen i istovaren

Urucen je jos jedan paket hrane obogacenim svim onim sto su Bogoljub i Bojana rekli da vole (ajvar i sl)

Da i jos jedna lijepa vijest da nam je Bogoljub ozdravio

[Edited by cupo on 29-07-2009 at 23:45 GMT]

08-12-2007 at 13:34 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Urucena pomoc porodici Cede Ivkovica (slike)

Акција се наставља

Сјећајте се ријечи Господњих: "Блаженије је давати него ли примати" (Дјел.ап. 20.25). Заиста на дјелу су показали многи да воле свога ближњега Бога ради и људске Боголикости ради а не ради било чега другога. Породици Ивковић која је наглашена овом приликом као еклатантан примјер несрећне породице, што не значи да нема тако потребитих још у нашем окружењу, јавио се Господин Емилијан Сагинтајев из Казахстана са прилогом од 380. америчких долара. Јавио се домаћин Радован Маслић из Црквине код Шамца (предсједник црквеног одбора у Црквини) са прилогом од 1, 000.00 км (хиљаду км). СПКД Просвјета Тузла са 300.00 км. Зар нису све ово дирљиви моменти исказивања једне праве хришћанске љубави и осјећања милостивог самарјанина. Позиви из Белгије, Београда, Аустрије, Аргентине, итд. ,пакети из Мркоњића Града, Бања луке, Лопара, Тузле, Сапне и др. Све су то доживљаји који нас упућују да љубав Божија постоји у роду овоме и поред свакодневних ружних ствари које нас окружују. Ово је нешто што ће медији тешко прихватити да пишу за разлику од црне хронике. С друге стране медији су увелико помогли да до свих ових акција и дође, то је друга страна медаље.
Нова кућа породици Ивковић је покривена ових дана што ћу и сликом да документујем чим је урадим.
Акција се наставља ако Бог да док не уселимо ову породицу у нови дом, што значи да помоћ и у будуће неће бити сувишна.

Протојереј Нико Тошић

Девизни рачун: ПОМОЋ ПОРОДИЦИ ИВКОВИЋ
Ovo je adresa za devizne uplate>
Raiffeisen bank dd BiH Sarajevo
Swift code: RZBABA2S
Address:Turalibegova 22, Tuzla BiH
IBAN BA 391611925012310985
Niko Tosic

05-01-2008 at 13:06 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Urucena pomoc porodici Cede Ivkovica (slike)

НОВИ ПРИЛОЖНИЦИ ИВКОВИЋИМА

Настављена је акција прикупљања новчаних средстава за прављење куће породици Ивковић. Нови приложници у 2008. години су:
Црквена Општина Лопаре – 300.00 км.
Урош Тодоровић, Калуђерица, Петрово – 500.00 км.
Јовић Ана, Њемачка – 300.00 ЕУРА
Мијатовић, Радивоја Александар, Охајо
Симић Бранка и Јелисавета Бошковић, Г.Буковица, Бијељина
Бошко Вученовић, Америка
Савјет ученика Средње Школе „Вук Караџић" Лопаре, са професорицом Даринком Стојишић поклонио је породици Ивковић печеницу, пакетиће дјеци и разне колаче и храну. Ово је друга донација ових ђака са својом профрсорицом из Лопара, а најавили су и слиједећу помоћ на прољеће. Начин на који су они помогли ову породицу је најјачи доказ да су и родитељи и наставници овој дјеци дали најбоље знање које се не стиче из књига а зове се човјекољубље. И Господ нека благослови њих на добром путу кроз цијели живот, а и све претходно набројане дародавце нека милост Божија обасја а Богомладенац обрадује. Христос се роди!

Испред Ц.О. протојереј Нико Тошић

06-01-2008 at 16:37 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Urucena pomoc porodici Cede Ivkovic (slike)

citat:
cupo wrote:









Cedina kuca napreduje


22-01-2008 at 20:29 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 10
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: adanes, hooker, Milos99, nele42, presioso-muchacho, Sram Vas bilo, struja51, veky
FORUM : Tuzlarije : Urucena pomoc porodici Èedomira Ivkovica (slike) New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice