TZ VIJESTI - TUZLARIJE - BH VIJESTI - BILTEN TZ - BILTEN TK - OBRAZOVANJE
   VIJESTI IZ MINUTE U MINUTU - TOP VIJESTI - FORUM
 






Tuzlarije - slike, priče... 
Vijesti 
Tuzlanke i Tuzlaci 
Naše bebe 

31.03.2020 - 03h
INDEKS KVALITETA ZRAKA
55
UMJERENO ZAGADJEN
Upozorenje: Neke zagađujuće materije mogu uzrokovati zdravstvene probleme osobama koje su veoma osjetljive na zagađenje zraka. Takve osobe trebaju izbjegavati boravak vani i smanjiti naprezanje tokom boravka vani.

ŽIV LUK SAR ZEN TUZ
zrak.ekoakcija.org


Tuzlanski dosje 
Kulturologija 
Preporuka za čitanje 
Sportarije 


Info Servis 
Mapa Tuzle 
Vremenska prognoza 
Mali oglasi 


Bilten rada Općine Tuzla 
Panorame Tuzle 
Vremeplov 
Stare slike pričaju 
Tuzlanska ikona - Meša 
Znanjem protiv droge 
Kapija (25.05.1995.) 
Srebrenica (1995-2006) 


Top vijesti 
Vijesti iz minute u minutu 
Vijesti domaćih medija 
Foto priče 
BH teme 
Feljtoni 

Tuzlarije Forum 
Tuzlarije Chat 
Ankete 
Čestitke-želje-pozdravi 


Razbibriga 
Taze vicevi 
Neobične fotke 
Horoskop 
Web igrice 


Kursna lista 
Telefonski imenik FBiH 
Zakoni 

Vizitke 
Marketing 




ON LINE KORISNICI - 99

Users in Chat
TUZLARIJE CHAT

Tuzlarije


SPONZORIRANA RUBRIKA OD STRANE GRADA TUZLA

TUZLARIJE
Strana: Prva 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 (561) 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 Zadnja
Ukupan broj tekstova: 8435

14.08.2008. u 14:24
Najava
Otvaranje Turističko-informativnog centra (TIC) Tuzla

U ponedjeljak 18. augusta 2008. godine u 11.00 sati, u organizaciji Turističke zajednice Tuzlanskog kantona, na Sonom trgu u Tuzli bit će upriličeno svečano otvaranje Turisticko-informativnog centra (TIC) Tuzla. U prisustvu velikog broja zvanica i gostiju, prisutnima ce se obratiti direktor Turističke zajednice Kantona Sarajevo, Semsudin Džeko, direktor Turisticke zajednice Tuzlanskog kantona, mr Almazaga Čatović i načelnik Tuzle Jasmin Imamović.

14.08.2008. u 14:22
Općina Tuzla
Imamović primio pukovnika Gunthera J. Rozenitsa

Načelnik Općine Tuzla, Jasmin Imamović, primio je danas kontigentnog komandanta austrijske vojske, pukovnika Gunthera J. Rozenitsa i njegove saradnike iz LOT kuće Tuzla, majora Spiwaka i majora Reschreitera.


13.08.2008. u 09:29
Matični ured Tuzla
Spisak novorođene djece u periodu od 04.08. do 11.08.2008.

1. Hasić Elvis i Nermina dobili sina
2. Merdanović Eldin i Indira dobili sina
3. Delmanović Edin i Mensura dobili kćerku
4. Husić Rusmir i Denisa dobili kćerku
5. Sivić Dedo i Majda dobili kćerku
6. Basić Ibrahim i Maida dobili kćerku
7. Muratović Amir i Hasija dobili kćerku
8. Nišić Zuhdija i Mirela dobili kćerku
9. Turkić Elvir i Anes dobili kćerku
10. Karić Sedinet i Senida dobili sina


13.08.2008. u 09:27
Matični ured Tuzla
Spisak vjenčanih osoba u periodu od 04.08. do 11.08.2008.

1. Arapčić Damir i Salčinović Smaida
2. Avdić Vahidin i Tisovina Eldina
3. Perić Zoran i Divković Julijana
4. Simeunović Darko i Simić Jelena
5. Iljić Vedran i Iličić Željka
6. Imamović Elsan i Halilović Nedimka
7. Mehanović Mensur i Mehinović Merisa
8. Šljivić Nedžad i Bećirović Almira
9. Bećar Ajdin i Štauber Maja
10. Hukić Ermin i Košpo Ajla


13.08.2008. u 09:20
Matični ured Tuzla
Spisak upisanih umrlih osoba u periodu od 04.08. do 11.08.2008.

1. Bakalović Abdurahman r. 07.05.1954.
2. Džomba Hasan r. 14.10.1918.
3. Mehmedović Mehmed r. 22.03.1930.
4. Mahmutagić Avdo r. 26.05.1940.
5. Milić Miodrag r. 09.09.1948.
6. Kurtić Husein r. 18.11.1946.
7. Kuduzović Ramiz r. 15.02.1938.
8. Hajrić Džehva r. 18.03.1938.,
9. Okanović Ševala r. 12.12.1937.
10. Perić Božo r. 06.09.1948.


12.08.2008. u 15:52
Održan 125. Kolegij kod općinskog načelnika
Izvršenje budžeta u prvih 6 mjeseci 65.2 posto
U nastavku rada današnjeg Kolegija kod općinskog načelnika, Suada Isaković je ispred Službe za budžet i finasije izvijestila Kolegij o izvršenju budžeta Općine Tuzla za prvih šest mjeseci tekuće godine kao i o korištenju sredstava tekuće rezerve budžeta za isti period.


12.08.2008. u 14:12
Kolegij kod općinskog načelnika
Uredba o stambenom zbrinjavanju boračke populacije je nehumana, nemoralna i nepoštena
Na danas održanom Kolegiju kod općinskog načelnika usvojen je zaključak o pokretanju pravnog postupka kojim će se izmjeniti kantonalna Uredba za stambeno zbrinjavanje boračke populacije koja RVI populaciji ne ide u korist.


12.08.2008. u 11:29
Ekipa BBC-a u posjeti kod načelnika Tuzle
Novinare je zanimala načelnikova vizija razvoja grada
Ekipa britanske državne televizije BBC - škotska podružnica, jučer je posjetila načelnika Općine Tuzla Jasmina Imamovića s kojim je snimila intervju. Novinare je zanimala načelnikova vizija razvoja grada i njegov stav o istraživanjima naftnih nalazišta na obroncima Majevice te povijest grada uopće. Ekipa BBC-a boravi u BiH kako bi predstavila napredak BiH prema EU u ekonomskom smislu i u tom kontekstu Tuzle kao grada koji ostvaruje značajan ekonomski razvoj.


11.08.2008. u 19:20
JKP Pannonica
BBC snima reportažu o Panonskim jezerima

Da se lijepe vijesti brzo šire, a Panonsko jezero je sigurno jedna od njih, dokaz je i današnja posjeta najpoznatije britanske i svjetske televizijske kuće BBC.


10.08.2008. u 14:26
Panonska jezera
Zabava za sve ukuse

Nakon subotnje pauze, danas je kompleks Panonskih jezera posjetilo preko hiljadu gostiju, uglavnom iz Srednje Bosne koji su se lijepo zabavljali uz muziku Ramize Milkunić.


09.08.2008. u 13:30
Povodom jučerašnjeg olujnog nevremena
Danas održan Kolegij kod općinskog načelnika
Jučerašnje olujno nevrijeme u Tuzli srećom je prošlo bez ljudskih žrtava ali analizirajući situaciju na terenu može se zaključiti da je stanje u pojedinim dijelovima Tuzle bilo dramatično, rečeno je na danas održanom Kolegiju kod općinskog načelnika.


09.08.2008. u 09:50
Cesta od bolnice Kreka do petlje Šićki Brod prioritetna svim nivoima vlasti

Načelnik Općine Tuzla, Jasmin Imamović primio je jučer federalnog ministra prometa i komunikacija, Naila Šećkanovića i Mirsada Dizdarevića, tehničkog direktora Direkcije federalnih cesta sa saradnicima.



Strane: Prva 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 (561) 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 Zadnja
 


OSTALE VIJESTI
VIDEO: Obraćanje u 17:15: Pehar, Đapo i Kajtaz o koronavirusuČetvrti smrtni slučaj u jednome danu u BiH: Preminula prvozaražena pacijentica iz Širokog BrijegaJedna osoba preminula na putu prema bolnici: Na području SBK dva nova slučaja zaraze koronavirusomNajmnogobrojniji klaster je MIB, nije utvrđen nulti pacijent: U Tuzli preminula ženska osoba zaražena koronavirusomDjevojčica koja je bila na liječenju u Tuzli i njeni roditelji: Potvrđena tri slučaja infekcije koronavirusom u KaknjuRedovna sjednica: Štab civilne zaštite KS-a donio pet novih naredbi11. vanredna sjednica Federalnog štaba civilne zaštite: Prinudna izolacija za osobe koje ne postupe po rješenju o izolacijiUtorkom i petkom, od 07.00 do 10.00 sati: Starijim od 65 godina u RS-u dozvoljeno kretanje dva dana u sedmiciSedam miliona za zdravstveni sektor u BiH: EU mobiliše paket od preko 410 miliona eura za Zapadni BalkanPoslovodni odbor RTV FBiH: Obavještenje o programima RTV Federacije BiHAmerički pastor širio teorije zavjere o koroni i držao mise unatoč zabrani. Uhićen je
Papin zamjenik zaražen koronavirusom, u bolnici je
Maduro traži podršku pošto ga je SAD optužio za "narkoterorizam"
Porast obiteljskog nasilja u Francuskoj, žrtvama se plaćaju hoteli
Liječnici upozoravaju: Simptomi koronavirusa oslabe, a onda se iznenada pogoršaju
Oko 5000 zaštitnih maski pronađeno u kripti ispod katedrale u SAD-u
Erdogan: Turska mora nastaviti proizvoditi usprkos koronavirusu
Stogodišnjak iz Italije rođen usred španjolske gripe pobijedio koronavirus
Tankeri u SAD-u postaju bolnice: Nekada su prevozili naftu, a sada primaju pacijente
Najsmrtonosniji dan u Francuskoj, prijeđena granica od 3000 umrlih
Žena iz Hong Konga morala biti u kući sa zaraženim poslodavcem, oboljela je
Koliko dugo će cjepivo biti djelotvorno protiv koronavirusa?
Koronavirus mutira, postoji osam tipova virusa
Facebook pomaže medijima sa 100 milijuna dolara
U New York stigla ploveća bolnica s 1000 kreveta
Nijemci još ne razmišljaju o obaveznom nošenju zaštitnih maski
Putin poziva stanovnike Moskve: Ostanite doma
Znanstvenici: Koronavirus možda već godinama hara među ljudima
Ukrajinu trese kriza zbog koronavirusa, smijenjena dva ministra
Lopovi iskoristili pandemiju: Iz zatvorenog muzeja ukrali Van Goghovu sliku





Google






Rezultati

STARE ANKETE

KAPIJA

25-05-1995



OSTALE VIJESTI
VIDEO: Obraćanje u 17:15: Pehar, Đapo i Kajtaz o koronavirusuČetvrti smrtni slučaj u jednome danu u BiH: Preminula prvozaražena pacijentica iz Širokog BrijegaJedna osoba preminula na putu prema bolnici: Na području SBK dva nova slučaja zaraze koronavirusomNajmnogobrojniji klaster je MIB, nije utvrđen nulti pacijent: U Tuzli preminula ženska osoba zaražena koronavirusomDjevojčica koja je bila na liječenju u Tuzli i njeni roditelji: Potvrđena tri slučaja infekcije koronavirusom u KaknjuRedovna sjednica: Štab civilne zaštite KS-a donio pet novih naredbi11. vanredna sjednica Federalnog štaba civilne zaštite: Prinudna izolacija za osobe koje ne postupe po rješenju o izolacijiUtorkom i petkom, od 07.00 do 10.00 sati: Starijim od 65 godina u RS-u dozvoljeno kretanje dva dana u sedmiciSedam miliona za zdravstveni sektor u BiH: EU mobiliše paket od preko 410 miliona eura za Zapadni BalkanPoslovodni odbor RTV FBiH: Obavještenje o programima RTV Federacije BiHAmerički pastor širio teorije zavjere o koroni i držao mise unatoč zabrani. Uhićen je
Papin zamjenik zaražen koronavirusom, u bolnici je
Maduro traži podršku pošto ga je SAD optužio za "narkoterorizam"
Porast obiteljskog nasilja u Francuskoj, žrtvama se plaćaju hoteli
Liječnici upozoravaju: Simptomi koronavirusa oslabe, a onda se iznenada pogoršaju
Oko 5000 zaštitnih maski pronađeno u kripti ispod katedrale u SAD-u
Erdogan: Turska mora nastaviti proizvoditi usprkos koronavirusu
Stogodišnjak iz Italije rođen usred španjolske gripe pobijedio koronavirus
Tankeri u SAD-u postaju bolnice: Nekada su prevozili naftu, a sada primaju pacijente
Najsmrtonosniji dan u Francuskoj, prijeđena granica od 3000 umrlih
Žena iz Hong Konga morala biti u kući sa zaraženim poslodavcem, oboljela je
Koliko dugo će cjepivo biti djelotvorno protiv koronavirusa?
Koronavirus mutira, postoji osam tipova virusa
Facebook pomaže medijima sa 100 milijuna dolara
U New York stigla ploveća bolnica s 1000 kreveta
Nijemci još ne razmišljaju o obaveznom nošenju zaštitnih maski
Putin poziva stanovnike Moskve: Ostanite doma
Znanstvenici: Koronavirus možda već godinama hara među ljudima
Ukrajinu trese kriza zbog koronavirusa, smijenjena dva ministra
Lopovi iskoristili pandemiju: Iz zatvorenog muzeja ukrali Van Goghovu sliku


SVAŠTARIJE