17.04.2022. u 09:21 Broj citanja: 453
Pioniri i kadeti odigrali peto kolo Razvojne lige BiH

U okviru petog kola Razvojne lige Bosne i Hercegovine U-17 i U-15, kadeti i pioniri Fudbalskog kluba "Sloboda" gostovali su u Bijeljini i igrali protiv Fudbalskog kluba "Radnik".

Slobodini kadeti su na ovom gostovanju ostvarili pobjedu rezultatom 0:2. Strijelac za oba gola na ovoj utakmici bio je Mujiæ Adin.
Mujiæ je prvi pogodak ostvario u sedmom minutu igre, a u 80. minutu postiže još jedan kojim je ostvarena ubjedljiva pobjeda Slobode.

Za ekipu crveno-crnih presuðena su tri žuta kartona i to za strijelca utakmice Mujiæ Ajdina u 26. minutu, Mešiæ Ensara u 47. minutu te nedugo poslije za Beganoviæ Ajdina u 52. minutu igre.

Trener Kariæ Denis, napravio je pet izmjena i šansu za igru na ovoj utakmici dao je Hadžiæ Enesu u 47. minutu, Dudiæ Harunu u 68. minutu, Kovaè Adisu u 81. minutu, te na kraju Bešiæ Azizu i Huremoviæ Alenu u 90. minutu.

Nakon ove utakmice FK Sloboda nalazi se na drugom mjestu na tabeli sa 42 boda.

Pioniri FK Sloboda izgubili su od FK Radnik rezultatom 0:1.

Takoðer, za pionire su dodijeljeni žuti kartoni i to za Èosiæ Aldina u 24. minutu i Cigiæ Danisa u 55. minutu utakmice.

Slobodini pioniri se nalaze na drugom mjestu na tabeli sa 28 bodova.

(tuzlarije.net - FK Sloboda)

06.05.2024. Broj citanja: 64
Snimljen film o djeci Sarajeva koja su ubijena tokom snajperskog terora devedesetih

04.05.2024. Broj citanja: 267
U Japanu podižu ogradu. Ne žele da turisti fotografiraju planinu: ½Nepristojni su½

04.05.2024. Broj citanja: 277
Dan kada su Hajduk i Zvezda zagrljeni plakali, a krcati Poljud pjevao ½Druže Tito...½

04.05.2024. Broj citanja: 288
Rusija: Ukrajina je napala Krim moænim raketama koje je poslao SAD

Dodijeljeni Pulitzeri, ovo su dobitnici
Netanyahu: U isto vrijeme æemo pregovarati o prekidu vatre i izvoditi napade na Rafah
Izraelska vojska: Razmatramo prijedloge o taocima i nastavljamo s akcijom u Gazi
Ukrajinci masovno bježe od rata, ovo su prièe. "Volim svoju zemlju, ali neæu ubijati"
Hamas kaže da pristaje na prekid vatre. Ljudi slave i plaèu u Gazi
U Ukrajini poginuo dvostruki europski prvak u dizanju utega
Ursula von der Leyen: Kina treba pritisnuti Rusiju da završi svoj rat u Ukrajini
La Repubblica: NATO æe uæi u rat Ukrajine i Rusije ako se prijeðu ove dvije linije
Rusija zaprijetila napadima na Britaniju
Tisuæe Židova marširalo Auschwitzom. "Holokaust za nas nije završio"
Cijene nafte ostale iznad 83 dolara
Srbi objavili detalje Xijevog doèeka u Beogradu: "Vuèiæ æe mu služiti srpska vina"
Invazija jeftinih auta na Europu. EU prijeti Kini "teškim odlukama"
VIDEO Rusi su na svoje gigantske tenkove-kornjaèe dodali još jedan sloj oklopa
VIDEO Španjolska policija uhitila srpske mafijaše
Zabrinutost u Malmöu uoèi Eurosonga. Mnogi se boje izaæi iz kuæa, policija na ulicama
Izrael naredio evakuaciju 100.000 ljudi iz Rafaha, izveo zraène napade. Hamas prijeti