TUZLARIJE - VIJESTI

10.04.2019. u 23:01 Broj citanja: 748
Dvije mediteranske medalja za reprezentativace Karate kluba „DO“

Protekle sedmice u vremenu od 05.do 07.04.2019. godine, u Antaliji-Turska održano je 27. Mediteransko prvenstvo u karateu.

U sastavu reprezentacije Bosne i Hercegovine učestvovali su i reprezentativci Karate kluba „DO“ Tuzla, Sandro Krešić i Stefani Krešić koji su ostvarili veličanstven rezultat.

Sandro je osvojio zlatnu medalju i postao Mediteranski prvak, dok je Stefani osvojila treće mjesto i bronzanui medalju.

Medalje su nam drage obzirom da u poslednjih nekoliko godina nije bilo medalja sa Mediteranskih prvenstava, a našem klubu su svakako značajne što su ovo jedine medalje koje do sada nismo imali osvojene.

Inače reprezentacija BiH, ostvarila je solidan rezultat osvojivši 9 medalja od čega 2 zlatne, 1 srebrenu i 6 bronzanih medalja, čime smo zauzeli šesto mjesto u ukupnom plasmanu.

Reprezentativce vodio licencirani svjetski trener Anto Krešić.

Pres kluba

(tuzlarije.net)

02.03.2024.
Tragedija u Novom Sadu: Djevojka i mladić skočili sa zgrade

02.03.2024. Broj citanja: 63
Za najstariji restoran u Parizu vežu se razni mitovi, mnogi ni ne žele znati istinu

01.03.2024. Broj citanja: 255
10 redatelja koji nikad nisu dobili Oscara za režiju. A među najvećima su u povijesti

01.03.2024. Broj citanja: 298
Najtraženiji bjegunac: Nestao iz Njemačke s 1.9 milijardi eura pa postao ruski špijun

01.03.2024. Broj citanja: 121
Elon Musk tuži tvorca ChatGPT-ja

01.03.2024. Broj citanja: 99
Beogradski aerodrom sinoć zatvoren zbog dojave o bombama u avionima. Bile su lažne