06.12.2020. u 15:37 Broj citanja: 743
Utakmica 18. kola m:tel Premijer lige BiH
FK Sloboda - FK Krupa 2:0
Utakmica 18. kola m:tel Premijer lige BiH, koja se igrala na Gradskom stadionu Tušanj završena je pobjedom Slobode.

Ekipe su nastupale sljedećim sastavima:

FK SLOBODA: Golubović, Jusić, Devedžić, Uzelac, A. Beganović, Husejinović, Dž. Beganović, Tomašević, Kurtalić, Osmić, Predragović. Šef stručnog štaba: Gradimir Crnogorac.

FK KRUPA: Kolak, Karišik, Redžić, Makitan, Modić, Nikolić, Dujaković, Palić, Galić, Maksimović, Mandić. Šef stručnog štaba: Siniša Mrkobrada.

U nastavku tok utakmice od početka do pobjede.

KRAJ UTAKMICE! FK SLOBODA - FK KRUPA 2:0

90´ - Još četiri minute sudijske nadoknade.

Tomaševića je u šesnaestercu srušio golman Krupe Kolak, a Husejinović rutinski trese mrežu gostiju za 2:0!

85´ - GOOOOOOOOOOOL Husejinović je siguran za 2:0!!!!

PENAL ZA CRVENO - CRNE!!!

82´ - Crveno - crni dobro stoje na terenu, Krupa ne može zaprijetiti našem golu.

80´ - Korner izvodi Tomašević...golman Krupe hvata loptu.

78´ - Žuti karton za Uzelca.

77´ - Period ofanzive Krupe, dobro stojimo u defanzivnim zadacima.

75´ - Opasnost pred našim golom, no odbrana dobro blokira pokušaj jednog od igrača Krupe.

71´ - Sigurna igra našeg tima. Vodimo 1:0.

- Golu je prethodio korner Crveno - crnih, Krupa se traljavo branila, a lopta dolazi do našeg ofanzivca kojem nije bilo teško da matira Krupljane.

- Dženis Beganović se sjajno snalazi nakon gužve pred golom Krupe i neometan trese mrežu gostiju. Veliko slavlje na Tušnju!!!

67´ - GOOOOOOOOL vodimo 1:0!!!!

63´ - Brani se Krupa!

62´ - Crveno - crni na polovini gostiju, korner za naš tim.

60´ - Korner za goste, Golubović boksuje van našeg šesnaesterca.

55´ - Igra na sredini terena. Igra se žustro i borbeno, no bez prilika pred golovima timova.

46´ - Počelo je drugo poluvrijeme...bez uzbuđenja u prvih pet minuta.

Zanimljiv meč po sunčanom i lijepom vremenu u Tuzli. Gosti su nešto opasnije otvorili utakmicu, no Crveno - crni su brzo zaigrali ofanzivno i agresivno i sa par prilika zaprijetili gostima. Rezultat 0:0, u prečkama 1:1. Očekujemo drugo poluvrijeme i još bolju igru našeg tima.

Kraj prvog poluvremena - rezultat 0:0.

45´ - Minut sudijske nadoknade.

44´ - Korner za goste izvodi ga Palić, odbrana Crveno - crnih sigurna.

43´ - Dva vezana kornera za Crveno - crne, no bez opasnosti po goste.

41´ - Slobodnjak i centaršut Predragovića iskosa sa lijeve strane, Krupljani se brane.

39´ - Palić izvodi slobodan udarac iskosa sa desne strane sa 20 metara, gužva pred našim golom, no sudija svira prekršaj nad jednim od naših prvotimaca.

37´ - Krupljani igraju na kontranapade, prepustili su posjed lopte našem timu.

35´ - Crveno - crni po bokovima pokušavaju probiti odbranu žilavih gostiju.

33´ - Zanimljiva utakmica, obje ekipe su imale svoje prilike na sunčanom travnjaku Tušnja. Naš tim ima blagu inicijativu.

29´ - Slobodnjak Predragovića u peterac gostiju, Krupljani čiste gužvu ispred svog gola.

23´ - Kakve prilike naših...Tomašević šalje snažan udarac ka golu protivnika i pogađa prečku, u nastavku i Husejinović šutira iz voleja preko gola gostiju!

17´ - Sjajan prodor Tomaševića, oboren je na vrhu šesnaesterca, no arbitri ne sude ništa.

13´ - Palić izvodi korner sa desne strane, Nikolić najvisočiji u skoku šalje loptu glavom visoko preko gola.

10´ - Uzvraćaju Crveno - crni, Kurtalić sa vrha šesnaesterca šutira volejom, no visoko preko gola Krupe.

9´ - Velika šansa za Krupu, Galić glavom šutira i pogađa prečku, naša odbrana otklanja opasnost.

7´ - Korner za Krupu, Mandić šutira glavom visoko preko našeg gola.

6´ - Slobodan udarac Predragovića u peterac gostiju, no bez problema po odbranu Krupe.

1´ - Prva šansa za goste, Mandić šutira preko gola Golubovića.

1´ - Počela je utakmica. Sretno Crveno - crni!

Dobrodošli na tekstualni prenos utakmice 18. kola m:tel Premijer lige BiH između FK Sloboda i FK Krupa.