TUZLANSKI DOSJE

09.05.2016.
Kantonalna karate liga:
Karate klub ˝Winner˝ osvojio 48 medalja
Dana 08.05.2016 godine održano je 2 kolo Kantonalne karate lige, gdje je učešće uzelo 446 takmičara iz 21 kluba. Pored dobre atmosfere u ekipi tuzlanskog "Winner-a" koja je povela najveći broj takmičara na pomenuti turnir, organizator se potrudio da ovo takmičenje protekne ne samo u sportskom natjecanju nego i u odličnom druženju svih učesnika. Takmičari koji su učestvovali na 2 kolu Kantonalne karate lige nose lijepe uspomene i nova prijateljstva.

Tuzlarije


Naš klub se ovoga puta okitio sa 48 medalja od čega 18 zlatnih, 15 srebrenih i 15 bronzanih u svim uzrasnim kategorijama i u ukupnom plasmanu smo zauzeli drugo mjesto.

Zlatne medalje osvojili su:

1.Berina Basic kate djevojcice oranz pojas 9 godina
2.Sara Dragicevik kate djevojcice zuti pojas 6 godina
3.Jusuf Meskovic kate djecaci zuti pojas 6 godina
4.Ajla Meskovic kate djevojcice zuti pojas 9 godina
5.Sejla Ascic kate djevojcice zuti pojas 7 godina
6.Asja Mevkic kate djevojcice zuti pojas 10 godina
7.Elmedin Mehanovic kate djecaci 10 godina
8.Dzenita Hasic kate djevojcice 8 godina
9.Edisa Kovac kate djevojcice 13 godina
10.Edisa Kovac borbe djevojcice 13 godina -47 kg
11.Adnan Sarajlic borbe djecaci 12 godina -50 kg
12.Tarik Huric borbe djecaci 13 godina +60 kg
13.Emina Begovic borbe djevojcice 10 godina -40 kg
14.Adin Elezivic borbe djecaci 11 godina -45 kg
15.Arslan Dizdarevic kate djecaci 9 godina
16.Dinka Softic borbe djevojcice 11 godina -37 kg
17.Kate ekipno djecaci 8-9 godina(Maid Bekić, Arslan Dizdarević i Haso Jahić)
18.Kate ekipno djevojcice 10-11 godina(Maja Jahić, Dinka Softić i Emina Hurić)
Srebrene medalje osvojili su:
1.Elmedin Mehanovic borbe djecaci 10 godina -30 kg
2.Velija Hasic borbe djecaci 13 godina -50 kg
3.Ajdin Jakubovic borbe djecaci 10 godina +45 kg
4.Kenan Imamovic borbe kadeti -52 kg
5.Emina Huric kate djevojcice 12 godina
6.Junuz Kedzic borbe kadeti +70 kg
7.Meliha Dzindo borbe djevojcice 12 godina +47 kg
8.Ivano Pejic kate djecaci oranz pojas 8 godina
9.Merima Brkovic kate djevojcice zuti pojas 8 godina
10.Zara Mukinovic kate djevojcice zuti pojas 9 godina
11.Muamer Pestalic kate djecaci zuti pojas 7 godina
12.Emina Huric borbe djevojcice 10 godina -40 kg
13.Kristijan Tadic borbe djecaci 13 dodina -55 kg
14. Kate ekipno djevojcice 8-9 (Melika Kapetanović, Merima Brković i Ajla Mešković)
godina
15.Borbe ekipno kadeti (Junuz Krdžić, Tarik Hurić, Dino Softić i Kenan Imamović)

Bronzane medalje osvojili:

1.Haso Jahic kate djecaci oranz pojas 9 godina
2.Arza Germic kate djevojcice zuti pojas 7 godina
3.Ismar Salkanovic kate djecaci zuti pojas 7 godina
4.Nela Halilovic kate djevojcice zuti pojas 8 godina
5.Edina Muhamedbegovic kate djevojcice zuti pojas 10 godina
6.Arijana Pejic kate djevojcice zuti pojas 10 godina
7.Dino Mitrovic borbe djecaci 12 godina -45 kg
8.Kemal Nalic borbe djecaci 12 godina -40 kg
9.Zara Ibrahimagic kate djevojcice zuti pojas 6 godina
10.Vedad Huremovic kate djecaci zuti pojas 6 godina
11.Ajla Alibegovic kate djevojcice zuti pojas 9 godina
12.Ajla Zabic borbe djevojcice 10 godina + 40 kg
13.Rasim Durakovic borbe djecaci 13 godina -50 kg
14.Tarik Osmanovic borbe djecaci 11 godina -45 kg
15.Dino Softic borbe kadeti -63 kg

Tuzlarije


Tuzlarije


Tuzlarije


Tuzlarije


Tuzlarije


Trenerski tim Lejla Ferhatbegović-Dizdarević, Danijel Iličić i Mirnes Ferhatbegović.

Priredio(la):