SPORTARIJE

14.03.2005.
odigrani susreti A-2 lige košarkaša BiH
Sloboda Dita poražena u Vakufu
Vode Travnik i Play off

37 GORAŽDE ILIJAŠ Rezultat Periodi

Komesar:Trhulj Sudije:Pašić - Obradović 98:65 11:1627:2331:929:17



50 MAGIC TRAVNIK Rezultat Periodi

Komesar: Sudije: 0:20



UTAKMICE XI KOLA - GRUPA SJEVER





51 MAGIC TRICA MAJA Rezultat Periodi

Komesar: Sudije: 0:20



52 TRAVNIK KRIVAJA Rezultat Periodi

Komesar:Kasum Sudije:Velić - Prljača 109:83 31:2029:2622:1727:20



53 SANA BIHAĆ Rezultat Periodi

Komesar:Zukanović Sudije:Topić M. – Topić H. 76:83 26:1919:229:2522:17



54 BANOVIĆI SLOBODAN Rezultat Periodi

Komesar: Sudije:



55 DONJI VAKUF SLOBODA DITA II Rezultat Periodi

Komesar:Karabegović Sudije:Pašalić - Pilavić 106:94 32:2523:2530:2421:20





REGISTRACIJA UTAKMICA XI KOLA – GRUPA JUG



41 PLAY OFF GORAŽDE Rezultat Periodi

Komesar:Kahvedžić Sudije:Hodžić Z. - Rokvić 97:86 16:2124:2225:1632:27



42 KONJIC STUPČANICA Rezultat Periodi

Komesar:Manjgo Sudije:Zlomušica - Imamović 94:77 18:1935:1919:2322:16



43 VISOKO ILIDŽA Rezultat Periodi

Komesar:Brkić Sudije:Krešić – Lušija 77:80 14:2615:1620:2128:17



44 STELLA ILIJAŠ Rezultat Periodi

Komesar:Omeragić Sudije:Hatibović - Obradović 81:54 21:719:1623:2318:8







3. TABELA NAKON XI KOLA – GRUPA SJEVER







1. TRAVNIK 10 10 0 828:638 20 190

2. SLOBODA DITA II 9 6 3 774:712 15 62

3. DONJI VAKUF 9 6 3 781:729 15 52

4. BIHAĆ 8 6 2 601:491 14 110

5. KRIVAJA 8 4 4 600:625 12 -25

6. BANOVIĆI 8 3 5 441:481 10(-1) -40

7. SANA 9 2 7 572:623 10(-1) -51

8. TRICA MAJA 8 2 6 613:787 10 -94

9. MAGIC 10 0 10 548:772 8(-2) -224



EKIPA KK MAGIC JE ISTUPILA IZ TAKMIČENJA ZBOG FINANSIJSKIH PROBLEMA.







TABELA NAKON XI KOLA – GRUPA JUG







1. PLAY OFF 11 10 1 1027:896 21 131

2. ILIDŽA 11 7 4 889:799 18 90

3. STELLA 11 6 5 818:785 17 33

4. GORAŽDE 10 7 3 781:727 16(-1) 54

5. KONJIC 10 6 4 723:677 16 46

6. VISOKO 10 4 6 589:616 13(-1) -27

7. STUPČANICA 10 2 8 701:772 11(-1) -71

8. ILIJAŠ 11 0 11 725:981 11 -256





































































4. NOMINACIJA I VRIJEME ODIGRAVANJA UTAKMICA XII KOLA –GRUPA SJEVER





19./20.03.2005



56 TRICA MAJA DONJI VAKUF Mjesto, Dvorana PočetakSati:

Komesar:Brkić Sudije:Pašalić – Delić Adis



57 SLOBODA DITA II BANOVIĆI Mjesto, Dvorana PočetakSati:

Komesar: Sudije:



58 SANA SLOBODNA Mjesto, Dvorana PočetakSati:

Komesar: Sudije:



59 BIHAĆ TRAVNIK Mjesto, Dvorana PočetakSati:

Komesar:Ferizović Sudije:Ferizović - Budimlić Bihać, SD Luke 19.03.2005.18:00



60 KRIVAJA SLOBODNA Mjesto, Dvorana PočetakSati:

Komesar: Sudije:









NOMINACIJA I VRIJEME ODIGRAVANJA UTAKMICA XII KOLA – GRUPA JUG



19./20.03.2005



45 GORAŽDE STELLA Mjesto, Dvorana PočetakSati:

Komesar:Cice Sudije:Bajrović - Miralem



46 ILIJAŠ VISOKO Mjesto, Dvorana PočetakSati:

Komesar:Muderizović Sudije:Kapidžija - Ćutahija



47 ILIDŽA KONJIC Mjesto, Dvorana PočetakSati:

Komesar:Kahvedžić Sudije:Hodžić Z. - Hatibović



48 STUPČANICA PLAY OFF Mjesto, Dvorana PočetakSati:

Komesar:Omeragić Sudije:Kahvedžić J. - Tolj





Priredio(la): miro/tuzlarije