18.03.2005.
Susret odbojkašica
Tuzlanke s lakoćom došle do pobjede
Tuzla - Univerzitetska dvorana. Gledalaca 50. Sudije Miralem Pajić (Breza) i Emir Mulić (Sarajevo). Rezultat: Jelovica Tuzla - Ljubuški 3:0 (25:13; 25:19; 25:11)

Jelovica Tuzla: Zukić, Jahić, Sadiković, Salkić, Binjoš, Vejzović, Fajić, Mehi M, Mehić, Fatović, Jovičić, Blagojević. Trener: Alija Fatić

Ljubuški: J.Miličević, F.Miličević, Rupčić, Čuze, Ereš, I.Miličević, Bukmir, Tomić. Trener: Ivica Bošnjak.

Kao i što se očekivalo, utakmica je trajala kratko, nepunih 60 minuta. S obzirom na razliku u kvaliteti dvije momčadi, trener Alija Fatić dao je priliku većini igračica. U drugom setu, mlade odbojkašice iz Ljubuškog pružile su najveći otporo svojivši 19 poena, no već u trećem setu stvari su ponovo došle na svoje mjesto, pa su Tuzlanke na kraju s lakoćom stigle do još jedne pobjede.

Priredio(la): cupo / oslobođenje