17.03.2014.
Na 5. Internacionalnom karate KUP-u
Karatisti ˝Forme˝ osvojili 28 medalja

Na 5. Internacionalnom karate KUP-u, koje je jučer održano u Srebreniku u konkurenciji od oko 450 takmičara iz Srbije i Bosne i Hercegovine, karatisti Forme su osvojili 28 medalja od čega 14 zlatnih, 6 srebrenih i 8 bronzanih.

U seniorskoj konkurenciji za muškarce i žene u borbama, održano je takmičenje u apsolutnoj kategoriji gdje su za prva tri mjesta dodijeljene novčane nagrade.
U muškoj konkurenciji prvo mjesto je osvojio Mandžuka Miralem, član karate kluba „Stari grad“ iz Sarajeva, drugo mjesto Balkić Salko, član Forme i treće mjesto Hasić Rijad, takođe član Forme iz Tuzle.

U ženskoj konkurenciji najbolja je bila Muranović Emina, drugo mjesto je osvojila Memić Adela, treća je bila Softić Lejla, sve tri takmičarke su članice Sensei-a iz Turije-Lukavca.