14.11.2005.
Tuzlanke nižu uspjehe
Jelovica Tuzla - HE na Drini 3:0

Univerzitetska dvorana. Gledalaca 100. Sudije Mirjana Lozanović (Zvornik) Ivan Bartula (Breza). Delegat Mirko Krišto (Breza). Sedmo kolo Premijer lige za odbojkašice Jelovica Tuzla - HE na Drini 3:0.(25:16; 25:12;25:14).

Tuzlanske odbojkašice u novoj sezoni nemaju milosti za svoje protivnice. Posao sa Višegrađankama su završile vrlo brzo, za samo 53 minute efikasne igre.. Ujedno, to im je bila šesta pobjeda u nizu, kojom su učrvstile čelnu poziciju. Domaće su tokom cijelog susreta pokazale atraktivnu i kvalitetnu odbojku, nedopustivši gošćama niti jednog trena da im ugroze pobjedu. Polovinom trećeg seta, trener Nihad Zahirović pružio je priliku i mladim igračicama Ameli Zukić i Almi Vejzović da i one osjete slast pobjede.(a.s.)