08.10.2014.
Masters teniski turnir do 10 godina
Pobjednici Edina Mulalić i Ahmed Hurtić
U organizaciji Tenis Saveza BiH, na terenima Tenis Kluba "Zmaj od Bosne" 06.10 i 07.10 2014 godine održan je završni turnir iz kalendara Tenis Saveza BiH Masters do 10 godina. Na turniru je učestvovalo 16 najbolje rangiranih igrača i igračica iz Bosne i Hercegovine. Turnir je osvojio Tuzlak, član Tenis Kluba "Zmaj od Bosne" Hurtić Ahmed.

Ahmed je u finalu savladao Mulalić Edina član Tenis Kluba "Sloboda" iz Tuzle rezultatom 9/5.

Ahmed je prvi na rang listi Tenis Saveza BiH, i u ovoj godini je osvojio 4 turnira, Masters je peti, i igrao je finale Međunarodnog turnira do 10 godina "KUP NADA" u Banja Luci. Ahmed će učestvovati i na Mastersu do 12 godina koji se održava 11 i 12.10.2014.godine.

U ženskoj konkurenciji prvo mjesto je osvojila Suana Tucaković, koja je u finalu pobjedila Eminu Hamamdžić rezultatom 9/5.