08.04.2015.
Liga 6: Sloboda poražena u Laktašima

Igokea je sinoć nanijela prvi poraz Slobodi u Ligi 6. Sloboda je poražena rezultatom 76:52
Po četvrtinama 11:9, 17:8, 24:21, 24:14

Nakon izjednačene igre u prvoj četvrtini u kojoj se igralo koš za koš, Igokea u drugoj četvrini boljom igrom pravi razliku i na poluvrijeme odlazi sa prednošću 28:17

Tek u nastavku ekipa Slobode se budi, ali Igokea i u ovoj dionici održava vodstvo.

U četvrtoj četvrtini ekipa Sloboda ponovo pada, što domaći koriste, te odličnom igrom dolaze do zaslužene pobjede. Konačnih Igokea - Sloboda 76 : 52

Malo je bilo raspoloženih u redovima Slobode, Rizvić i Sarajlić nisu imali pravu podršku u saigračima, dok su domaći imali raspoložene Heslipa, Dimića i Bunića.

Kod Slobode bolji od ostalih su bili Rizvić koji je ubacio16 poena, Sarajlić je dodao11 a Omerbašić 9 poena

Igokeu su do pobjede vodili Heslip 18 poena Dimić je dodao 17 a Bunić 11 poena.