20.09.2015.
FK Sloboda
Kadeti upisali novu ˝tricu˝
U 9. kolu Omladinske Premijer lige BiH naši kadeti su na pomoćnom stadionu Tušanj stigli do sedmog ovosezonskog trijumfa. U goste su im došli vršnjaci iz Mladosti Doboj Kakanj koji su kući ispraćeni sa četiri gola u mreži.

Pobjeda Crveno - crnih nijednom nije došla u pitanje, a mrežu gostiju prvi je načeo Armin Hodžić nakon pola sata igre.

Samo dvije minute kasnije na 2:0 prednost izabranicima Nermina Hasića donosi Dino Hodžić. Bilo je to sigurno vodstvo sa kojim se otišlo na odmor nakon čega su Crveno - crni još dva puta tresli mrežu Mladosti. Treći gol za naš kadetski sastav postiže Eldin Omerović u 49. minuti, a konačnih 4:0 postavlja Gorazd Janevski u 52. minuti meča.

Sa ovom pobjedom naši kadeti su došli do 22 - og premijerligaškog boda čime su se zadržali u gornjem dijelu tabele. U narednom kolu na pomoćnom stadionu Tušanj Crveno - crni će igrati derbi protiv vršnjaka iz Širokog Brijega.

Priredio(la): FK Sloboda