05.04.2006.
Košarka: Student pao u produžetku
Zrinjski je odigrao odlično prvo poluvrijeme nakon kojeg je imao prednost od 13 koševa razlike (44:31), da bi u drugom dijelu Mostarci gotovo izgubili već dobivenu utakmicu.

Naime već nakon pet minta igre u trećoj četvrtini gosti su došli na ´minus 2´, da bi Terzić prije svih, odveo Zrinjski do solidnih 6 razlike. Do kraja četvrtine Tuzlaci ponovno zakuhavaju utakmicu, tricom u posljednjoj sekundi dolaze do poena zaostatka.

Zrinjski je dobro otvorio posljednju četvrtinu, ponovno pobjegao na šest razlike, ali uporni gosti, koji su igrom dokazali da zaslužuju nastup u doigravanju, minutu i po prije kraja dolaze do izjednačenja (69:69).

Tada mladi Bogdanović uzima stvari u svoje ruke za momčad Zrinjskog, prvo nakon solo prodora pogađa za vodstvo Zrinjskog na što gosti uzvraćaju za izjednačenje. Sljedeća akcija, posljednja za Zrinjski, pokazala je koliki potencijal leži u Bogdanoviću.

Naime, u posljednjim sekundama, kad je već istjecalo vrijeme za napad, on je iako daleko najmlađi, uzeo loptu i iz teške situacije pogodio tricu, pokazavši da mu osim neupitnog talenta ne nedostaje ni hrabrosti.

Student uzvraća brzom akcijom i košem za dva poena. Nakon toga prave prekršaj na Mršiću koji pogađa jedno od dva slobodna bacanja za 75:73. Promašeno slobodno bacanje pokazalo se ključnim, gosti su brzom akcijom uspjeli izjednačiti (75:75) i odvesti utakmicu u produžetak.

U produžetku su briljirali Bogdanović i Terzić koji nisu dopustili novo iznenađenje. Po jedna trica obojice već na samom startu za gašenje nada gostima koji su, doduše, u produžetak ušli bez tri igrača koji su skupili po pet ličnih.

Do kraja je Zrinjski povećavao prednost za konačnih 93:83 i ostvarenje cilja, osigurano je drugo mjesto i izbjegnuta grupa s Igokeom u doigravanju. Najefikasniji kod Zrinjskog Terzić s 26 te Bogdanović 24 poena.