31.05.2006.
Finale Kupa regija BiH
Banja Luka - Tuzla 2:1

Gradski stadion u Tesliću. Gledalaca 800. Sudija: Emir Alečković (Sarajevo). Pomoćnici: Mujo Tutun (Hrasnica) i Rusmir Bašić (Sarajevo). Strijelci: 1:0 - Panić (13), 1:1 - Baraković (41), 2:1 - Dragić (85).

BANJA LUKA: V. Gačić, Šteković, Stokić, Panić, M. Gačić, Tabaković (od 46. Kljajić), Gavrić, Stolić, Grbić (od 70. Dragić), Deušić, Kapić. Trener: Božidar Petrović.

TUZLA: Muratović, Mujanović, Baraković, Mujkanović, Delić (od 46. Hasanović), Tabanović, Hanić, Huseinbašić, Alibaš ić, Hamzić, Gajčević. Trener: Fuad Grbešić.

Selekcija Fudbalskog saveza Banja Luka pobijedila je u prvom susretu sa 2:1 igrače iz NS Tuzlanskog kantona u finalu Kupa regija BiH. Domaći su došli u vodstvo golom Panića u 13. minuti. U finišu prvog dijela Tuzlaci su izjednačili preko Barakovića. Pobjedu Banjoj Luci donio je rezervista Dragić pet minuta prije kraja susreta. Revanš se igra 6. juna u Tuzli.