23.10.2006.
Premijer liga za odbojkašice
Još jedan poraz Jelovice

Dvorana: KSC "Skenderija" u Sarajevu. Gledalaca: 100. Sudije: Slavko Grgić (Breza) i Eldin Huremović (Banovići). Delegat: Mujo Iskrić (Gradačac).

IMZIT DOBRINJA: Imamović, Hadžić, Ožegović, Hasanović, Binjoš, Avdić, , Hadžihasanović, Delibaš ić, Herco, Milinić, Dragoje, Sirotanović. Trener: Ekrem Lagumdžija.
JELOVICA TUZLA: Jahić, Sadiković, Salkić, Karić, Fatić, Jovi- čić, Hasić, Tosunbegović, Alić, Blagojević. Trener: Alen Džambić.

Pobjednički niz odbojkašice Imzit Dobrinje nastavile su i u 4. kolu Premijer lige BiH. Sarajke su savladale ekipu Jelovica Tuzle rezultatom 3:1. Sve što su aktuelne prvakinje BiH i uspjele napraviti na gostovanju u Sarajevu bilo je vodstvo od 1:0 nakon prvog seta (25:18). Već u drugom setu Tuzlanke su sakupile svega 15 poena. Treći set okončan je rezultatom 25:21 u korist domaćih, odnosno četvrti sa 25:20.