23.10.2006.
Premijer liga za rukometašice
Zrinjski - Jedinstvo 34:24

Dvorana "Bijeli brijeg" u Mostaru. Gledalaca 100. Sudije: Zdenko Božić i Borislav Slipac (oba Novi Travnik). Sedmerci: Zrinjski 4 (4), Jedinstvo 9 (7). Isključenja: Zrinjski 16 minuta, Jedinstvo 6 minuta.
ZRINJSKI: Pandža, Marić 1, Sulejmanagić 4, Kvesić 3, Turudić 2, Glibić, Delić 2, I. Kožulj, M. Kožulj 2, Mlakić 9, Ljubas, Kalajdžić 3, Vidović 2, Kekić 6.
JEDINSTVO: Omanović, Jukić, Marković 2, Stojak 2, Kitić 6, Alić 5, Zedo 4, Trebinjac, Divković, Zubčević 5, Rakić, Bahirović.

Nisu rukometašice Zrinjskog ostavile mnogo nade svojim protivnicama iz tuzlanskog Jedinstva. Naime, od samog početka domaće su vodile, i već nakon prvog poluvremena sve je bilo riješeno, jer se na odmor otišlo sa deset pogodaka razlike (19:9). U nastavku Zvonimir Papak priliku je pružio mlađim igračicama Zrinjskog, za koje se može reći da su je uspjele iskoristiti, jer su održale deset golova razlike za ubjedljivu i sasvim zasluženu pobjedu.