27.10.2006.
Kup regija Mađarska - BiH 1:1
Naši prokockali vodstvo
Gradski stadion u Banovićima. Gledalaca 500. Sudija: Stefano Podesci (San Marino) 7, 5. Pomoćnici: Manuel Gusti (San Marino) i Martin Vecera (Češka). Delegat: Orhan Erdemir (Turska).
Strijelci: 0:1 - Gajčević (20), 1:1 - Laki (83).
Žuti kartoni: Eles (Mađarska), Softić, Huseinbašić, Hasanović, Gajčević (BiH). Igrač utakmice: Edin Huseinbašić (BiH) 7.

MAĐARSKA: Antal 7, Leopold (od 19. Wittredi 6), Eles 6, 5, Talas 6 (od 65. Tonlai 6), Kaniszai 6, Laki 6, 5, Krausz 5, 5, Pammer 5, 5 (od 40. Degedusz 6), Tortei 6, Szuba 6, Krasz 5, 5. Selektor: Ferenc Meszarosz.

BOSNA I HERCEGOVINA: Imamović 6, 5, Čolić 6, Softić 6 (od 86. Hodžić -), Tabalović 6, 5, Mujanović 6, Huseinbaš ić 7, Gajčević 5, 5, Mujkanović 6 (od 74. Kugubić -), Tučić 5, 5, Kešinović 6 (od 68. Hanić 6), Hasanović 6, 5. Selektor: Fuad Grbešić.

Bosna i Hercegovina je povela u 20. minuti, kada je Gajčević primio loptu na dvadesetak metara od gola Mađara te postigao eurogol udarcem pod prečku. Mađarska je poravnala u 83. minuti, također nakon odličnog šuta Lakija. U drugoj utakmici naše grupe Hrvatska je u Tuzli pobijedila Rusiju rezultatom 4:0.