TUZLANSKI DOSJE

02.05.2005.
Proslava 1.maja u Tuzli
Dugujemo izvinjenje posjetiocima ˝Tuzlarija˝ koji su jučer pokušavali da pristupe na naš sajt. Naime, vršeno je prebacivanje podataka na drugi server, tako da se nadamo da će ubuduće biti ok :)

A sad da nadoknadimo jučer propušteno.

Na početku odmah kritika :). Jučer je građane Tuzle u 05:00 ujutro probudila glasna muzika i to ˝pevaljke˝ Indire Radić. Tuzlaci koji su navikli da to bude ˝limena˝ muzika, u prvi mah bili su zaprepašteni. Nakon ˝pevaljke˝ ipak, probudio se bosanski duh krenula je pjesma Moj dilbere (đe me nađe :))), tako da ćemo reći da smo zadovoljni prvomajskim urankom koje je organizovalo društvo sa Šičkog Broda :), a neukus sa početka ćemo oprositi.

Nakon što su se svi vratili u svoje krevete, da barem još jedan sat odspavaju, oko 05:30 oglasio se limeni orkestar. Tako da od spavanja više ništa nije bilo.

Limeni orkestar na ulicama Tuzle 05:30. Tuzlarije se trude da u svaki momenat bude aktuelne :) pa čak i sabahile :) Još da je server radio sve bi bilo tip top :)



Ulice Tuzle, jučer su bile prazne


Bez obzira na krizu, koja je zahvatila čitavu BiH, snađe se Bošnjo uvijek :))



Veselo društvo


Izletište Ilinčica


Jezero Modrac