TUZLANSKI DOSJE

05.09.2024.
Izbor glavnih operatera i operatera za provedbu „Pilot projekata – za Lokalne izbore 2024. godine“:
Objavljen ponovni Javni oglas za izbor operatera

Tuzlarije


Centralna izborna komisija Bosne i Hercegovine je objavila ponovni Javni oglas za izbor glavnih operatera i operatera za provedbu „Pilot projekata – za Lokalne izbore 2024. godine“.

Visina naknade za rad glavnih operatera i operatera iznosit će od 300, 00 KM do 400, 00 KM, a u pitanju je angažman do tri dana, uključujući dan izbora i obaveznu obuku.

Centralna izborna komisija BiH posebno apelira na studente viših i visokih školskih ustanova da se prijave i steknu nova iskustva o upotrebi novih tehnologija u izbornom procesu.

Za grad Tuzlu  će se  imenovati 2 glavna operatera i 32 operatera.

Rok za podnošenje prijava je osam (8) dana od dana objavljivanja javnog oglasa na web stranici Centralne izborne komisije BiH www.izbori.ba

Prijave na javni oglas s potrebnim dokazima o ispunjavanju navedenih uslova, kandidati će dostaviti, Centralnoj izbornoj komisiji BiH putem e-maila [email protected], putem pošte na adresu Centralne izborne komisije BiH: Danijela Ozme broj 7, 71000 Sarajevo, ili lično u sjedištu Centralne izborne komisije BiH na navedenoj adresi.

Gradska izborna komisija