TUZLA - TUZLARIJE NET
       
Nedjelja 21.6.2026       
Tuzlarije
Tuzlarije
Tuzlarije
Tuzlarije
    
Tuzlarije
  
   
  TZ VIJESTI - VIJESTI IZ MINUTE U MINUTU - TOP VIJESTI 24 SATA - TUZLARIJE - BILTEN GRADA - BILTEN KANTONA - OBRAZOVANJE - FORUM - IZBORI 2024
 








TUZLA
21.06.2026 u 20h
64
UMJERENO ZAGADJEN
PM10: 31
Upozorenje: Neke zagađujuće materije mogu uzrokovati zdravstvene probleme osobama koje su veoma osjetljive na zagađenje zraka. Takve osobe trebaju izbjegavati boravak vani i smanjiti naprezanje tokom boravka vani.

MOS LUK SAR ZEN TUZ
zrak.ekoakcija.org




ON LINE KORISNICI - 112

Users in Chat
TUZLARIJE CHAT

Tuzlarije



TZ VIJESTI - BH VIJESTI - BH TEME - IZ MINUTE U MINUTU


ARHIVA

09.04.2003.

Nad Bagdadom kiša američkh bombi
utorak, 8.4.2003 18:35:04
Nad Bagdadom kiša američkh bombi
Olujni vojni napad, započet u zoru iz zrakoplova, tenkova, topništva, nastavljen je u utorak poslije podne u Bagdadu, a meta su zgrade iračke vlade i sjedišta medija, javljaju dopisnici stranih agencija.

´Pada kiša bombi. Jedno te isto područje tuku ponovo i ponovo´, javila je Reutersova dopisnica Samia Nakhoul iz hotela Palestine.

Nakon toga američki tenkovski projektil pao je na hotel i usmrtio kamermana španjolske televizije Telecinco Josea Cousoa i Reutersova novinara, Ukrajinca Tarasa Protsjuka. U napadu na to sjedište stranih novinara ozlijeđeni su i sama Nakhoul i dvije osobe iz Reutersove ekipe.

Amerikanci su nešto ranije priznali da su otvorili tenkovsku paljbu na hotel Palestinu jer je na njih pucano iz hotelskog predvorja.

Time je broj poginulih novinara u 20 dana iračkog rata narastao na 10. U utorak ujutro šest eksplozija pogodilo je prostor iračke televizije i radija, tv-Shabad (u vlasništvu Sadamova sina), katarske tv kuće Al-Jazeera i tv Abu Dhabi. U napadu je poginuo reporter-producent Tarek Ayoub s al-Jazeere.

Irački ministar informiranja Mohammad Saed al-Sahaf optužio je Amerikance da su ´u histeriji´ namjerno ciljali novinare, a Europska unija najavila je demarš Sjedinjenim Državama.

Bagdadom kruže ambulantna vozila prevozeći ranjene do bolnica gdje liječnici rade bez prestanka uz ozbiljan manjak anestetika.

´Oni kontroliraju zračni prostor. Mislim da je naš narod odlučio ne boriti se´, zaključuje neki muškarac ležeći među ranjenicima tupa pogleda i pitajući se kamo su nestali irački vojnici. I doista, javlja Reuters, dvije glavne ulice, još u ponedjeljak zakrčene stotinama paravojnika, u utorak su opustjele. U gradu tek civili izgubljena pogleda, javlja Hassan Hafidh te dodaje da se na sve strane izvijaju stupovi dima i vatre iz već porušenih zgrada. U predsjedničkoj palači američke su snage.

Reuters procjenjuje da su Amerikanci uspjeli napredovati za tri kilometra od zore i prodrijeti u samo središte Sadamove administracije.

U istočnim dijelovima grada za američke vojnike doček je topao: mahanje, pozdravi, ili neprijateljski - snajperska vatra, javlja Sean Maguire, pridružen 1. marinskom ekspedicijskom korpusu.

Maguire se osvjedočio da je počela pljačka gradskih trgovina i na brzinu napuštenih vladinih ureda. Žena u crnom pozdravlja: ´Hvala vam, gospodine Bush´, a starac viče ´Lopovi!´ ljudima koji prekoputa u plastične vreće trpaju opljačkanu robu.

Agencija France presse javlja da se bombardiranja nastavljaju na južna i jugoistočna predgrađa Bagdada. Borbeni zrakoplovi počeli su akciju nakon četverosatnog prekida u 17 sati po mjesnom vremenu, a iračka protuzračna obrana je - šutjela.

Elementi prve divizije marinaca prešli su rijeku Diyalu na istoku Bagdada i spojit će se, tvrde Amerikanci, još danas, s 3. pješačkom divizijom koja je u prodor krenula sa zapada nakon što je osvojila međunarodni aerodrom u petak. Malo je još područja koja treba pokriti, ´možda nekoliko kilometara´ da bi se zatvorio obruč oko Bagdada, ustvrdio je američki oficir za vezu.

U Bagdadu, bez vode i struje, mjestimičan je i neorganizirani otpor iračkih vojnika.

Civili, stotine obitelji u vozilima nakrcanim madracima, posuđem, krevetima, napuštaju Bagdad preko istočnog izlaza.

Online (HINA)


Irak tvrdi da su američki vojnici u Bagdadu upali u klopku
utorak, 8.4.2003 16:21:06
Irak tvrdi da su američki vojnici u Bagdadu upali u klopku
Irački ministar informiranja Mohammed Saed alSahaf ustvrdio je u utorak da su američki vojnici u Bagdadu upali u klopku iz koje nema izlaza.

´Zatočeni su u tenkovima´, izjavio je al-Sahaf novinarima pred hotelom Palestinom, nedugo nakon što je pogođen u američkom bombardiranju strateških ciljeva po gradu.

´Ne mogu izaći iz tenkova´, dodao je al-Sahaf. Irački vojnici odsjekli su putove dostave američkim snagama i približavaju im se.

´Prema njima ćemo se ponašati primjereno´, rekao je irački ministar, koji je američke vojnike oko grada optužio da gađaju civilne ciljeve.

Po njegovim riječima, američki vojnici su ´histerični´ i ponašaju se ´nepromišljeno´.

Online (HINA)

Vodstva HDZ i SDA bez dogovora o vladi Hercegovačkoneretvanske županije
utorak, 8.4.2003 17:21:07
Vodstva HDZ i SDA bez dogovora o vladi Hercegovačkoneretvanske županije
Čelnici HDZ BiH i SDA na sinoćnjem sastanku predvođenom predsjednicima stranaka Barišom Čolakom i Sulejmanom Tihićem nisu se uspjeli dogovoriti o osnivanju vlade Hercegovačkoneretvanske županije, potvrdili su u utorak sudionici sastanka.

Hercegovačkoneretvanska županija je jedina od deset županija u Federaciji BiH u kojoj do sada nije formirana vlada nakon izbora u oktobaru prošle godine a na kojima su nacionalne stranke osvojile najviše glasova.

Obnašatelj dužnosti predsjednika HDZ BiH Bariša Čolak je izjavio kako je sastanak završio neuspješno jer HDZ traži poštivanje izbornih rezultata pri uspostavi vlasti u Hercegovačkoneretvanskoj županiji (gdje je HDZ osvojio najviše glasova), dok SDA, po Čolakovu objašnjenju, traži da se uspostava vlasti u Hercegovačkoneretvanskoj županiji poveže s uspostavom vlasti u Srednjobosanskoj županiji.

Čolak kaže da HDZ smatra da ne treba povezivati politička zbivanja u Srednjobosanskoj i Hercegovačkoneretvanskoj županiji, jer je prošle godine tim dvjema županijama ukinut status županija s posebnim režimom upravljanja (mješovite hrvatsko-bošnjačke županije).

Dopredsjednik SDA Elmir Jahić, sudionik sinoćnjega međustranačkog sastanka, smatra da iako je u županijama Hercegovačkoneretvanskoj i Srednjobosanskoj ukinut ´posebni režim´ upravljanja ipak ove dvije županije ostale od posebne važnosti, imaju sličnu prošlost (sukoba Hrvata i Bošnjaka) te bi i rješenja s uspostavom vlasti u njima trebala biti vezana.

Jahić je u telefonskoj izjavi za Hinu rekao kako je sastav nove vlade Srednjobosanske županije nacionalno izbalansiran i nitko u njoj nema apsolutnu većinu, dok u Hercegovačkoneretvanskoj županiji, po Jahićevim riječima, HDZ želi blizu 60 posto vlasti, odnosno apsolutnu većinu u županijskoj vladi, iako je prije rata u ovoj županiji od ukupnog stanovništva bilo 40 posto Hrvata.

Online (HINA)

UN završio istragu o SARS-u, strahuje od širenja drugim putovima
utorak, 8.4.2003 14:46:08
UN završio istragu o SARS-u, strahuje od širenja drugim putovima
Skupina UNovih stručnjaka završila je u utorak istragu o virusu SARS u Guangdongu, južnokineskoj pokrajini odakle je krenula epidemija koja je ondje uzela 43 života, a liječnici upozoravaju da bi se smrtonosni virus mogao širiti i drugim putovima, čak osobama koje same ne pokazuju simptome zaraženosti.

Svjetska zdravstvena organizacija (WHO) predočila je u utorak svoja otkrića vlastima Guangdonga, kazao je virolog Wolfgang Preiser za agenciju dpa. ´Nekoliko pitanja´, rekao je on, ostalo je bez odgovora nakon studije u Guangdongu, a to su poglavito uloge triju glavnih agensa povezanih s infekcijom SARS-a (Teški akutni respiratorni sindrom): korona virus, paramikso-virus i bakterija klamidija.

´Postoje li nositelji virusa koji sami ne pokazuju simptome, tada smo izgubljeni, jer to znači da se virus proširio svijetom i da se njime lako zaraziti´, upozorio je David Heymann u intervju za španjolski dnevnik El Pais.

Podsjetio je da se tako širio virus AIDS-a prije nego li je bio otkriven.

Prema navodima WHO-a objavljenima na web stranici 7. travnja, testiranje na SARS može proizvesti ´mnoge lažno negativne rezultate, što znači da mnogi nositelji virusa možda nisu otkriveni, čime se stvara opasno stanje lažne sigurnosti´.

Takav je bio slučaj Funga Honga, djelatnika honkonške bolnice, kojemu je SARS potvrđen tek ovoga tjedna nakon što je prethodno testiranje davalo negativne rezultate.

Moglo bi stoga biti mnogo drugih sličnih slučajeva pogrešne dijagnoze u pacijenata koji su pokazivali samo neke simptome bolesti kao što su groznica, povišena temperatura, bolovi u tijelu i teškoće s disanjem.

Sada je virus izoliran, no ipak o njemu malo znamo i nema poznatog sredstava liječenja, upozoravaju liječnici.

´Ne znamo pojedinosti o tome kako se širi´, kazao je dr. David Bell član WHO-ova tima zaduženog za proučavanje SARS-a u istočnoj Aziji, sa sjedištem u Manili.

SARS je vrlo zarazan i može se širiti u bliskom kontaktu s oboljelima kapljičnim putem. Ali kapljice se mogu prenositi i dodirivanjem kvaka, dugmeta u dizalima, slavina. Brzo širenje SARS-a među stanarima stambenog kompleksa Amoy Gardens u Hong Kongu alarmiralo je zdravstvene djelatnike i dovelo ih do teorije da bi se virus mogao širiti zrakom, kroz vodovodne cijevi - ili žoharima.

Pokaže li se točnim, bit će to strašno za Hong Kong gdje gotovo 7 milijuna ljudi živi u gusto naseljenim stambenim zgradama.

U ponedjeljak je glavna tajnica WHO-a Gro Harlem Brundtland kritizirala Kinu zbog kašnjenja u izvještavanju i praćenju putova virusa. Broj zaraženih SARS-om, koji se u južnoj Kini pojavio potkraj 2002. u utorak je narastao na 1206 od ukupno 1271 slučajeva u Kini. U cijelom svijetu SARS je usmrtio 100 osoba a zaraženo je 2750.

Troje je stranaca među zaraženima u Guangdongu: kinesko-kanadski bračni par i američki liječnik. Finski dužnosnik UN-a Pekka Aro, koji je u nedjelju preminuo, prvi je stranac među 53 osobe umrle od SARS-a u Kini.

Prvi slučaja SARS-a otkriven je i u Španjolskoj, piše u utorak tisak dodajući da je 21-godišnji poslovni čovjek koji se nedavno vratio iz Kine, ´potpuno izliječen´ nakon terapije i uskoro će biti pušten iz bolnice u baskijskom gradu Bilbao.

Prva sumnja na SARS pojavila se i u Indiji u ponedjeljak u Bombayu gdje je u bolnicu primljena žena koja je u travnju stigla u Indiju nakon što je prethodno posjetila Kinu, Tajland, Vijetnam i Kambodžu. Njezino se zdravstveno stanje popravlja, tvrde bolnički izvori, no rezultate krvnih testova očekuju u srijedu.

Online (HINA)

Preuzeto sa portala INDEX.HR

20.02.2026
  • Bivši princ Andrew pušten iz pritvora nakon 12 sati
  • Trump pozvao Bjelorusiju na sastanak Odbora za mir, ali delegacija nije dobila vize
  • Meloni prozvala ljevicu zbog smrti aktivista. Macron joj uzvratio
  • Spolno zlostavljala dječake u Americi, dobila je preko 50 godina zatvora
  • EU će potrošiti 5 milijuna eura više na privatne zrakoplove nego 2021.
  • JPMorgan odgovara na Trumpovu tužbu od 5 milijardi dolara
  • Kako je Hrvatska zadala žestok udarac Putinovim korisnim budalama
    19.02.2026
  • Bijela kuća: Toplo preporučujemo Iranu da se dogovori s Trumpom
  • Eksplozija u uredu za novačenje u Ukrajini
  • Majka i kći u Mađarskoj pokušale otrovati zeta. U kavu mu stavile ricin
  • Troje mrtvih u lavinama u Austriji. Među poginulima i njemački skijaš
  • Hitno slijetanje aviona u SAD-u. Putnik pokušao ući u pilotsku kabinu
  • Život na Kubi je stao. Ovako danas izgleda Havana
    18.02.2026
  • Kubanci mjesecima čekaju na termin za točenje goriva
  • Zelenski: Naložio sam timu da u Ženevi pokrene pitanje mog sastanka s Putinom
  • "Ako staneš, mrtav si". Kraj jedne od najtežih i najvažnijih bitaka rata u Ukrajini
  • Bivši ukrajinski ministar ukradenim novcem plaćao svojoj djeci školovanje u Švicarskoj
  • Zelenski: U Ukrajinu vraćeno dvije tisuće djece s okupiranih područja
  • Peru smijenio predsjednika jer se tajno sastao s kineskim biznismenom
  • Trump traži prava na svoje ime za zračne luke
    17.02.2026
  • Djevojka (21) koja je pobjegla iz Ukrajine zbog rata ubijena u SAD-u
  • Njemačka kritizirala Francusku: "Pozivamo ih da učine ono što mi radimo"
  • Šest EU zemalja sastalo se iza zatvorenih vrata. Irska se pobunila
  • Ukrajinci u četiri dana ostvarili najveći teritorijalni napredak u 2,5 godine
  • Majka Navalnog položila cvijeće na sinovljev grob: "On je ubijen"
  • Šef UN-a: Zabrinut sam zbog krize na Kubi
  • Njemački ministar: Zemlje EU se ne smiju skrivati iza nacionalnih interesa
    16.02.2026
  • Iran poslao poruku Americi. "Spremni smo na kompromis"
  • HDZ-u visi većina zbog Dabrine snimke? Hrebak prijeti odlaskom, oporba traži izbore
  • Europi je dosta "stalnog pljuvanja" od strane Amerike
  • Europski obavještajci tvrde da je Navalni otrovan žabljim otrovom. Javila se Rusija
  • Merz: Kulturni rat MAGA pokreta nije naš rat. Meloni: Ne slažem se
  • Krhko primirje u Gazi. U novim izraelskim napadima ubijeno 11 ljudi
  • Sve jača aneksija Izraela na Zapadnoj obali. Odobrili kupovinu ilegalnih zemljišta
    15.02.2026
  • Amerikanci umirili Europu. Dvije zemlje ipak poslale oštru poruku Washingtonu
  • Guverner Kalifornije: Trebat će vremena, ali transatlantsko partnerstvo nije mrtvo
  • Šuica ide na prvi sastanak Trumpova Odbora za mir
  • Bivši šef SOA-e: Tri su ključna izazova za Europu
  • Analitičar Akrap: Nadam se da je kancelar Merz prelomio
  • Pet europskih zemalja optužilo Rusiju za smrt Navalnog. Stigla reakcija Rusa
  • Uskoro se prvi puta sastaje Trumpov Odbor za mir. Na njemu će biti i Izrael
    14.02.2026
  • Ukrajinski šef diplomacije: Bez Trumpa je nerealno završiti rat s Rusijom
  • Macron i Merz spominju nuklearno oružje. "Suzdržavamo se od Drugog rata, više nećemo"
  • Trump pozvao Zelenskog da ubrza pregovore s Rusijom
  • Zelenski: Putin nije više mladić, nema još puno vremena. Daj Bože da nema
  • Planirali ubiti stotine Židova u Manchesteru, osuđeni su. Danas objavljene kazne
  • U Sydneyju zabranili ulazak u autobuse u bikiniju. Izbila velika rasprava
    13.02.2026
  • SAD se povlači iz strateške baze u Siriji
  • Šestero republikanaca prkosilo Trumpu, glasali protiv uvođenja carina Kanadi
  • Serija skandala, nepotizam i međusobni sukobi. Što se događa u AfD-u?
  • Što se događa u Ukrajini? Objavljene karte, moćna grupacija juriša na važnu utvrdu
  • Psi u Britaniji nasmrt izgrizli susjeda. Vlasnik osuđen na pet godina zatvora
  • Ruski vojnici i vojni blogeri bijesni na Kremlj
  • Bivša partnerica Orbanova suparnika o snimci iz spavaće sobe: I ja sam tu žrtva
    12.02.2026
  • Novi detalji o misterioznom sajtu sa spavaćom sobom. Orbanov suparnik: Ja sam meta
  • Ovo je popis najgorih masovnih pucnjava u Kanadi
  • Epsteinova žrtva prozvala Buckinghamsku palaču: "Istražite spise oko Andrewa"
  • Talijanska vlada odobrila zakon koji će dozvoliti pomorske blokade protiv migranata
  • Policija otkrila identitet ubojice iz Kanade. "Rođena je kao muškarac"
  • Analitičar: Moguć je sukob Amerike i Irana
    11.02.2026
  • U školi u Londonu izbodena dva dječaka, uhićen 13-godišnjak
  • Čelnici Slovačke, Češke i Austrije za veću konkurentnost i niže cijene energije u EU
  • U Turskoj viličarom provalio u zlatarnicu, ukrao zlato i pobjegao na magarcu
  • SAD i Azerbajdžan potpisali strateško partnerstvo
  • Nadbiskup Kutleša: Dvije su Hrvatske. Jedna je tiha, a druga poput Barabe
  • Poljska traži europski uhidbeni nalog za bivšeg ministra kojem je Orban dao azil
  • Objavljena dosad nepoznata imena počinitelja iz Epsteinovih spisa
    10.02.2026
  • Gradonačelnik Karlovca: Oštećenja u Zvijezdi prelaze milijun eura. Svinjarija
  • Meta i Google optuženi da su namjerno izazvali ovisnost mladih korisnika
  • Novi detalji filmskog napada u Italiji: Pljačkaši glumili policiju, uslijedio rat
  • Što se to događa na Kubi? Komunistički režim je na izmaku snaga
  • SAD će prepustiti dvije zapovjedne dužnosti u NATO-u Europljanima
  • ICE uhitio Irca s radnom dozvolom, u zatvoru je već 5 mjeseci. "Živim kao u logoru"
  • Elon Musk: Amerika će 1000% bankrotirati. Mogu je spasiti samo AI i roboti
    09.02.2026
  • Zelenski: Rusija svakodnevno napada našu željezničku infrastrukturu
  • Socijalist Seguro pobijedio krajnju desnicu na izborima u Portugalu
  • Rusija ima strašne gubitke. Putin bi mogao biti prisiljen na riskantan potez
  • Prije 7 dana u Bugarskoj nađene tri mrtve osobe. Danas u kamperu nađene još tri
  • Amerika planira pooštriti uvjete za ulazak turista
  • Norveška diplomatkinja dala ostavku zbog veza s Epsteinom
    08.02.2026
  • Obitelj u SAD-u tuži Teslu. Mladić izgorio nakon nesreće, nije mogao otvoriti vrata
  • Paradoks bitcoina: Zašto cijena pada unatoč potražnji ulagača
  • Bivšeg francuskog ministra krenuli istraživati zbog veza s Epsteinom. Dao je ostavku
  • Danski ministar: Situacija s SAD-om u vezi Grenlanda se jako poboljšala
  • Netanyahu se sastaje s Trumpom u srijedu u Washingtonu, razgovarat će o Iranu
  • Žestoki prosvjedi protiv ZOI u Milanu. Ljevičari se tukli s policijom
  • Trump ide u sukob s Europom. Iza svega stoji tajnoviti arhitekt nove politike SAD-a
    07.02.2026
  • Moldavska predsjednica odbila nominaciju za Nobelovu nagradu
  • ISIL preuzeo odgovornost za bombaški napad u Pakistanu
  • Lavina u Slovačkoj usmrtila dvojicu mađarskih planinara
  • Netanyahu: Epstein nije radio za Izrael. Dokaz je njegov blizak odnos s Barakom
  • Europa pojačava pritisak. U Moskvi raste zabrinutost
  • Tinejdžer optužen za ubojstvo studenta u Britaniji
    06.02.2026
  • U strahu da će Rusi zauzeti grad, udovica premjestila grob ukrajinskog vojnika
  • Američki ministar: Iransko vodstvo je kao ludo prebacivalo novac u inozemstvo
  • Turska ide u privatizaciju dva ključna mosta u Istanbulu
  • Vance o Grenlandu: Dobili smo puno više nego što smo imali na početku
  • Argentina i SAD sklopile sveobuhvatni trgovinski sporazum
  • Bitcoin se ponaša čudno
  • FBI istražuje otmicu majke američke voditeljice. Situaciju prati i Trump
    05.02.2026
  • Tisuće i dalje bez struje u smrznutoj Ukrajini. "Ovo nije normalan život"
  • Zelenski: Rusija bi morala izgubiti još 800.000 vojnika da osvoji istok Ukrajine
  • FBI-jev doušnik je tvrdio da je Epstein bio izraelski špijun
  • Apel UNICEF-a državama: Kriminalizirajte AI sadržaj koji skida odjeću s djece
  • Rusija: Kad istekne Novi START, slobodni smo raditi što hoćemo
  • Macronov savjetnik bio u Moskvi. Sastao se s Putinovim čovjekom
  • Libanonski premijer: Sveopći rat na Bliskom istoku se mora izbjeći
    04.02.2026
  • Bizarna prepiska Epsteina i biznismena iz Emirata. Od Kurana do "svježih" Ruskinja
  • Trump: Putin je održao obećanje o prekidu napada, ali volio bih da okonča rat
  • Policija istražuje britanskog moćnika zbog veza s Epsteinom
  • Pao je ChatGPT
  •  



    OSTALE VIJESTI
    Trump naljutio Irance. Pauzirani pregovori
    Republikanac: Ako sporazum propadne, Trump će silom preuzeti Hormuz
    Ukrajinci: Na ništa ne aludiramo, ali iz blizine smo vidjeli Krimski most 😉
    Češka vlada želi preuzeti kontrolu nad javnim servisom. U Pragu izbili prosvjedi
    Izrael u napadu na Libanon ubio aktivisticu za zaštitu kornjača
    Kremlj: Očekujemo pobjedu, a ne ispunjenje sporazuma iz Anchoragea
    Pas istrčao iz stana u LA-u, policajac ga ubio. Objavljena snimka
    Niz napada morskih pasa u Australiji. "Treba uvesti planski odstrel"
    Trump iranskim pregovaračima: Zatvorite ga i nećete se ni vratiti u svoju je*enu državu
    Trump: Starmer će podnijeti ostavku
    Zbog mirovnih pregovora poremećen promet na aerodromu u ZĂźrichu
    Starmer je na rubu odlaska. Tko je njegov nasljednik?
    Trump: Ako Iran odmah ne zaustavi svoje saveznike u Libanonu, udarit ćemo ga vrlo jako
    Britanija se sprema za toplinski val. Meteorolozi: Mogao bi pasti rekord iz 1976.
    Bazen ispred Lincolnovog memorijala pozelenio. Uhićen bivši olimpijac
    Curenje podataka otkrilo članove tajnog društva moćnog američkog milijardera
    SAD i dalje šuti o napadu na školu za djevojčice. Iranci strahuju od zataškavanja
    Britanski ministar gospodarstva ne smatra da će Starmer podnijeti ostavku
    Velika većina Izraelaca vjeruje da je Iran pobijedio u ratu - anketa
    FOTO Auto s devetero mladih u Italiji sletio u kanal. Troje poginulih






    Google



    Rezultati

    STARE ANKETE

    KAPIJA

    25-05-1995



    OSTALE VIJESTI
    Trump naljutio Irance. Pauzirani pregovori
    Republikanac: Ako sporazum propadne, Trump će silom preuzeti Hormuz
    Ukrajinci: Na ništa ne aludiramo, ali iz blizine smo vidjeli Krimski most 😉
    Češka vlada želi preuzeti kontrolu nad javnim servisom. U Pragu izbili prosvjedi
    Izrael u napadu na Libanon ubio aktivisticu za zaštitu kornjača
    Kremlj: Očekujemo pobjedu, a ne ispunjenje sporazuma iz Anchoragea
    Pas istrčao iz stana u LA-u, policajac ga ubio. Objavljena snimka
    Niz napada morskih pasa u Australiji. "Treba uvesti planski odstrel"
    Trump iranskim pregovaračima: Zatvorite ga i nećete se ni vratiti u svoju je*enu državu
    Trump: Starmer će podnijeti ostavku
    Zbog mirovnih pregovora poremećen promet na aerodromu u ZĂźrichu
    Starmer je na rubu odlaska. Tko je njegov nasljednik?
    Trump: Ako Iran odmah ne zaustavi svoje saveznike u Libanonu, udarit ćemo ga vrlo jako
    Britanija se sprema za toplinski val. Meteorolozi: Mogao bi pasti rekord iz 1976.
    Bazen ispred Lincolnovog memorijala pozelenio. Uhićen bivši olimpijac
    Curenje podataka otkrilo članove tajnog društva moćnog američkog milijardera
    SAD i dalje šuti o napadu na školu za djevojčice. Iranci strahuju od zataškavanja
    Britanski ministar gospodarstva ne smatra da će Starmer podnijeti ostavku
    Velika većina Izraelaca vjeruje da je Iran pobijedio u ratu - anketa
    FOTO Auto s devetero mladih u Italiji sletio u kanal. Troje poginulih


    SVASTARIJE


    Bazen ispred Lincolnovog memorijala pozelenio. Uhapšen bivši olimpijac

    Curenje podataka otkrilo članove tajnog društva moćnog američkog milijardera

    Iranci strahuju. Hoće li jedan od najtežih napada na civile biti zataškan?

    FOTO Auto s devetero mladih u Italiji sletio u kanal. Troje poginulih

    Dječaci u Španjolskoj skakali sa stijene u more, trojica poginula

    VIDEO Siloviti ukrajinski napadi na Krim. Obustavljena je prodaja goriva

    FOTO Veliki ruski napadi na Ukrajinu, osmero poginulih

    Sudar vlakova kod Londona. Poginuo strojovođa, 100 ozlijeđenih

    Munje udarile sportski teren u Njemačkoj, desetero ozlijeđenih

    Toplinski val prži Europu, temperature idu do 41 stupanj