TZ VIJESTI - TUZLARIJE - BH VIJESTI - BILTEN TZ - BILTEN TK - OBRAZOVANJE
   VIJESTI IZ MINUTE U MINUTU - TOP VIJESTI - FORUM
 






Tuzlarije - slike, priče... 
Vijesti 
Tuzlanke i Tuzlaci 
Naše bebe 

05.04.2020 - 21h
INDEKS KVALITETA ZRAKA
158
NEZDRAV
Upozorenje: Moguća pojava pojačanih simptoma i intenziteta bolesti kod osoba s bolestima srca i disajnih organa, poput astme. Svi ostali bi mogli početi osjećati negativan utjecaj zagađenja na zdravlje.
Sljedeće grupe trebaju smanjiti bilo kakve vanjske fizičke aktivnosti: plućni i srčani bolesnici, trudnice, djeca i starije osobe. Produžena ili veća naprezanja tokom boravka vani. trebali bi izbjegavati i svi ostali.

ŽIV LUK SAR ZEN TUZ
zrak.ekoakcija.org

Tuzlanski dosje 
Kulturologija 
Preporuka za čitanje 
Sportarije 


Info Servis 
Mapa Tuzle 
Vremenska prognoza 
Mali oglasi 


Bilten rada Općine Tuzla 
Panorame Tuzle 
Vremeplov 
Stare slike pričaju 
Tuzlanska ikona - Meša 
Znanjem protiv droge 
Kapija (25.05.1995.) 
Srebrenica (1995-2006) 


Top vijesti 
Vijesti iz minute u minutu 
Vijesti domaćih medija 
Foto priče 
BH teme 
Feljtoni 


Tuzlarije Forum 
Tuzlarije Chat 
Ankete 
Čestitke-želje-pozdravi 


Razbibriga 
Taze vicevi 
Neobične fotke 
Horoskop 
Web igrice 


Kursna lista 
Telefonski imenik FBiH 
Zakoni 

Vizitke 
Marketing 




ON LINE KORISNICI - 210

Users in Chat
TUZLARIJE CHAT

Tuzlarije


SPONZORIRANA RUBRIKA OD STRANE GRADA TUZLA

TUZLARIJE
Strana: Prva 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 (587) 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 Zadnja
Ukupan broj tekstova: 8435

19.03.2008. u 15:17
Matični ured Tuzla
Vjenčani parovi od 10.03. do 17.03.2008.

Musić Mevludim i Bristrić Selma, Mumić Denis i Jahić Amela, Babić Zahid i Haračić Nermina, Numanović Adis i Mujdanović Amela, Nezirović Eldin i Bošnjić Zineta, Jurišić Denis i Vranac Adisa, Mustafić Emir i Sinanović Emina, Ahmetović Enver i Salčinović Zumreta, Galić Nedim i Avdibašić Amira, Jaganjac Muamer i Dedić Sabrina, Tinjić Emir i Husić Alma, Dumišević Samir i Berbić Hajvira, Tešnjaković Jusif i Nožinović Lejla.

19.03.2008. u 15:07
Matični ured Tuzla
Spisak roditelja novorođene djece od 10.03. do 17.03.2008.

1. Kukuruz Sejdo i Behara dobili kćerku
2. Habibović Nusret i Fatima dobili kćerku
3. Habibović Nusret i Fatima dobili kćerku
4. Jukan Muharem i Senida dobili sina
5. Berbić Sedajet i Jasmina dobili kćerku
6. Bošnjić Alečko i Mersiha dobili kćerku
7. Kujraković Emin i Bahrija dobili sina
8. Brčaninović Seudin i Selma dobili kćerku


15.03.2008. u 09:54
Sinoć u Narodnom pozorištu
Tuzlanska promocija knjige ˝Fratar i njegova Bosna˝

Knjiga "Fratar i njegova Bosna", fra Petra Anđelovića promovirana je jučer u Narodnom pozorištu u Tuzli. Knjiga je objavljena prošle godine u povodu sedamdesetog rođendana autora i obuhvata izbor tekstova iz pet ranije objavljenjih knjiga fra Petra Anđelovića.


15.03.2008. u 09:41
Općina Tuzla
Obavještenje o promjeni telefonskih brojeva

Dosadašnja numeracija (brojevi centrala, telefaks uređaja, kao i dosadašnji direktni brojevi) u Općini Tuzla mijenja se sa prelaskom na novu digitalnu centralu. Do promjene je došlo i u internim brojevima zbog nove mogućnosti njihovog direktnog vanjskog biranja.
Novi broj centrale je 307-307


12.03.2008. u 16:04
Matični ured Tuzla
Spisak upisane novorođene djece od 03.03. do 10.03.2008.

1. Mešić Adnan i Adina dobili kćerku
2. Forčaković Sanel i Edisa dobili kćerku
3. Ahmetović Amir i Elvira dobili kćerku
4. Gutić Edin i Alma dobili sina
5. Šečić Rifet i Halida dobili sina
6. Bošnjaković Damir i Dženana dobili kćerku
7. Poljić Saudin i Amira dobili kćerku
8. Jusić Ibrahim i Adela dobili kćerku
9. Salihbašić Arnel i Safija dobili


12.03.2008. u 16:04
Matični ured Tuzla
Spisak upisane novorođene djece od 03.03. do 10.03.2008.

1. Mešić Adnan i Adina dobili kćerku
2. Forčaković Sanel i Edisa dobili kćerku
3. Ahmetović Amir i Elvira dobili kćerku
4. Gutić Edin i Alma dobili sina
5. Šečić Rifet i Halida dobili sina
6. Bošnjaković Damir i Dženana dobili kćerku
7. Poljić Saudin i Amira dobili kćerku
8. Jusić Ibrahim i Adela dobili kćerku
9. Salihbašić Arnel i Safija dobili


12.03.2008. u 16:01
Matični ured Tuzla
Spisak upisanih umrlih osoba od 03.03. do 10.03.2008.

1. Akšamović Ševko r. 25.03.1941.
2. Grabovičkić Ruža r. 31.05.1934.
3. Pirić Smajo r. 22.11.1924.
4. Kamerić Hatija r. 07.03.1928.
5. Tomić Ilija r. 24.08.1939.
6. Huskanović Fatima r. 01.02.1929.
7. Imamović Esad r. 20.09.1942.
8. Mujčinović Muhamed r. 20.05.1928.
9. Pepić Hasan r. 04.09.1944.


12.03.2008. u 15:59
Matični ured Tuzla
Spisak vjenčanih osoba od 03.03. do 10.03.2008.

1. Burović Samir i Krnjić Rasema
2. Nišić Izudin i Bektić Edina
3. Salkičić Almir i Delić Amela
4. Čeliković Mirel i Borić Mela
5. Husejdić Nermin i Fejzić Amra
6. Halilović Mevludin i Kavgić Mirela
7. Perkunić Saša i Avdagić Darja
8. Bosankić Eldin i Daković Dragana
9. Bećirović Damir i Šadić Admira

12.03.2008. u 10:55
Kad poraste, malo jezero bit će veliko
Ove slike nezanimljivog, blatnjavog gradilišta, svoju vrijednost će dobiti tek za koju godinu, kada se izgradi novo jezero, pa će nam poslužiti kao ilustracija kako je bilo prije jezera. Inače, izgradnja novog jezera je u toku, ne ide brzo kako se očekivalo ali iz Pannonike d.o.o. uvjeravaju da će jezero biti spremno do početka sezone kupanja.


07.03.2008. u 15:00
Čestitka načelnika Općine Tuzla Jasmina Imamovića
Sretan 8. Mart!
Poštovane sugrađanke čestitam Vam 8. Mart - međunarodni Dan žena uz iskrene želje da Vam svaki trenutak bude ispunjen ljubavlju, srećom i mirom.

Jasmin Imamović


06.03.2008. u 20:24
Aktivan Lajčakov radni dan u Tuzli
Visoki predstavnik EU, Miroslav Lajčak, proveo je danas u Tuzli aktivan radni dan. Obišao je Identifikacijski centar Podrinje, posjetio Udruženje "Žene Srebrenice", bio u Euro Info Centru zajedno sa gospodinom Gusom Makayem iz Odjela britanske ambasade za međunarodni razvoj, i na kraju prisustvovao i dobro posjećenoj javnoj debati o perspektivama BiH u Europskoj uniji.


06.03.2008. u 12:26
BOSFAM - Tuzla
Otvoren trodnevni Osmomartovski bazar
U povodu predstojećeg praznika 8. marta, Dana žena, u proširenom izložbenom paviljonu Udruženja "Bosanska familija", danas je otvoren izložbeno prodajni Osmomartovski bazar. Izloženi eksponati se mogu pogledati i kupiti naredna tri dana (zaključno sa 8. martom), koliko će trajati Osmomartovski bazar.



Strane: Prva 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 (587) 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 Zadnja
 



OSTALE VIJESTI
VIDEO: Čerkez i Solak koronavirusu: Odluka da starijim osobama dozvolimo izlazak nije poziv za šetnju Jedna osoba je iz Sarajeva, a jedna iz Bihaća: Dva smrtna slučaja od posljedica koronavirusa u našoj zemljiIz Švedske stigla 82 putnika : Avion iz Stockholma sa bh. državljanima sletio u SarajevoOdluka o raspodjeli nižim nivoima vlasti stavljena van snage : Vlada FBiH preusmjerila 21 milion KM zdravstvuZaraženo šest uposlenika Klinike za bolesti uha, grla i nosa: U TK-u otkriveno 12 novih slučajeva zaraze koronavirusomVIDEO: Položeno cvijeće na spomen-obilježja: Dan obilježavanja opsade SarajevaGlavno žarište i dalje savezna država New York: Rekordan broj u SAD-u: Za 24 sata od koronavirusa 1.340 umrlihPrvi put od početka epidemije: U rimskoj bolnici više otpuštenih nego primljenih pacijenataVIDEO: Prije 41 godinu Studenti su pobijedili Emerson: Na današnji dan Bosna postala prvak Evrope u košarciPoslovodni odbor RTV FBiH: Obavještenje o programima RTV Federacije BiHUhićen djelatnik bolnice u SAD-u: Krao je zaštitne maske i drugu opremu
Šumski požar blizu Černobila izazvao povećanje radioaktivnosti
Irski premijer u borbi protiv koronavirusa: Radit će kao liječnik jednom tjedno
U Britaniji u jednom danu umrla 621 osoba, a u Italiji 525
WHO: Sve više i više mladih ima jako teške simptome
U Pakistanu se na vjerskom skupu okupilo 100.000 muslimana, sad su po cijeloj zemlji
SAD čeka težak i odlučujući tjedan: "Ovo će biti kao Pearl Harbor i 11. rujna"
Biden: Možda ćemo morati održati virtualnu konvenciju
Tablica zaraženih, umrlih i izliječenih po državama - 5. travnja 2020.
U New Yorku prvi put broj mrtvih manji nego dan ranije
U Južnoj Koreji zbog koronavirusa organiziraju drive-in mise
Glavni vojni liječnik SAD-a: Slijedi teško razdoblje, slično 9/11 i Pearl Harbouru
Tajvanski odgovor na pandemiju bio je možda i najbolji na svijetu
U polupraznom Jeruzalemu franjevci vjernicima dijelili maslinove grančice
U Srbiji u jednom danu skoro 300 novozaraženih, umrlo još 7 osoba
Novi šef laburista žestoko napao Johnsona zbog koronavirusa
U Velikoj Britaniji bi od koronavirusa moglo umrijeti između 7000 i 20.000 ljudi
I španjolska gripa imala je svoje teorije zavjere: "Strašno novo oružje rata"
Njemačka još nije dosegla vrhunac epidemije
Od koronavirusa je u svijetu umrlo više od 65.000 ljudi





Google






Rezultati

STARE ANKETE

KAPIJA

25-05-1995



OSTALE VIJESTI
VIDEO: Čerkez i Solak koronavirusu: Odluka da starijim osobama dozvolimo izlazak nije poziv za šetnju Jedna osoba je iz Sarajeva, a jedna iz Bihaća: Dva smrtna slučaja od posljedica koronavirusa u našoj zemljiIz Švedske stigla 82 putnika : Avion iz Stockholma sa bh. državljanima sletio u SarajevoOdluka o raspodjeli nižim nivoima vlasti stavljena van snage : Vlada FBiH preusmjerila 21 milion KM zdravstvuZaraženo šest uposlenika Klinike za bolesti uha, grla i nosa: U TK-u otkriveno 12 novih slučajeva zaraze koronavirusomVIDEO: Položeno cvijeće na spomen-obilježja: Dan obilježavanja opsade SarajevaGlavno žarište i dalje savezna država New York: Rekordan broj u SAD-u: Za 24 sata od koronavirusa 1.340 umrlihPrvi put od početka epidemije: U rimskoj bolnici više otpuštenih nego primljenih pacijenataVIDEO: Prije 41 godinu Studenti su pobijedili Emerson: Na današnji dan Bosna postala prvak Evrope u košarciPoslovodni odbor RTV FBiH: Obavještenje o programima RTV Federacije BiHUhićen djelatnik bolnice u SAD-u: Krao je zaštitne maske i drugu opremu
Šumski požar blizu Černobila izazvao povećanje radioaktivnosti
Irski premijer u borbi protiv koronavirusa: Radit će kao liječnik jednom tjedno
U Britaniji u jednom danu umrla 621 osoba, a u Italiji 525
WHO: Sve više i više mladih ima jako teške simptome
U Pakistanu se na vjerskom skupu okupilo 100.000 muslimana, sad su po cijeloj zemlji
SAD čeka težak i odlučujući tjedan: "Ovo će biti kao Pearl Harbor i 11. rujna"
Biden: Možda ćemo morati održati virtualnu konvenciju
Tablica zaraženih, umrlih i izliječenih po državama - 5. travnja 2020.
U New Yorku prvi put broj mrtvih manji nego dan ranije
U Južnoj Koreji zbog koronavirusa organiziraju drive-in mise
Glavni vojni liječnik SAD-a: Slijedi teško razdoblje, slično 9/11 i Pearl Harbouru
Tajvanski odgovor na pandemiju bio je možda i najbolji na svijetu
U polupraznom Jeruzalemu franjevci vjernicima dijelili maslinove grančice
U Srbiji u jednom danu skoro 300 novozaraženih, umrlo još 7 osoba
Novi šef laburista žestoko napao Johnsona zbog koronavirusa
U Velikoj Britaniji bi od koronavirusa moglo umrijeti između 7000 i 20.000 ljudi
I španjolska gripa imala je svoje teorije zavjere: "Strašno novo oružje rata"
Njemačka još nije dosegla vrhunac epidemije
Od koronavirusa je u svijetu umrlo više od 65.000 ljudi


SVAŠTARIJE