TZ VIJESTI - TUZLARIJE - BH VIJESTI - BILTEN TZ - BILTEN TK - OBRAZOVANJE
   VIJESTI IZ MINUTE U MINUTU - TOP VIJESTI - FORUM
 



Tuzlarije - slike, priče... 
Vijesti 
Tuzlanke i Tuzlaci 
Naše bebe 

20.09.2019 - 19h
INDEKS KVALITETA ZRAKA
55
UMJERENO ZAGADJEN
Upozorenje: Neke zagađujuće materije mogu uzrokovati zdravstvene probleme osobama koje su veoma osjetljive na zagađenje zraka. Takve osobe trebaju izbjegavati boravak vani i smanjiti naprezanje tokom boravka vani.

ŽIV LUK SAR ZEN TUZ
zrak.ekoakcija.org


Tuzlanski dosje 
Kulturologija 
Preporuka za čitanje 
Sportarije 


Info Servis 
Mapa Tuzle 
Vremenska prognoza 
Mali oglasi 


Bilten rada Općine Tuzla 
Panorame Tuzle 
Vremeplov 
Stare slike pričaju 
Tuzlanska ikona - Meša 
Znanjem protiv droge 
Kapija (25.05.1995.) 
Srebrenica (1995-2006) 


Top vijesti 
Vijesti iz minute u minutu 
Vijesti domaćih medija 
Foto priče 
BH teme 
Feljtoni 

Tuzlarije Forum 
Tuzlarije Chat 
Ankete 
Čestitke-želje-pozdravi 


Razbibriga 
Taze vicevi 
Neobične fotke 
Horoskop 
Web igrice 


Kursna lista 
Telefonski imenik FBiH 
Zakoni 

Vizitke 
Marketing 




ON LINE KORISNICI - 114

Users in Chat
TUZLARIJE CHAT

Tuzlarije


UPIS PRILOGA
SPONZORIRANA RUBRIKA OD STRANE GRADA TUZLA

TUZLARIJE
Strana: Prva 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 (538) 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 Zadnja
Ukupan broj tekstova: 7845

15.03.2008. u 09:54
Sinoć u Narodnom pozorištu
Tuzlanska promocija knjige ˝Fratar i njegova Bosna˝

Knjiga "Fratar i njegova Bosna", fra Petra Anđelovića promovirana je jučer u Narodnom pozorištu u Tuzli. Knjiga je objavljena prošle godine u povodu sedamdesetog rođendana autora i obuhvata izbor tekstova iz pet ranije objavljenjih knjiga fra Petra Anđelovića.


15.03.2008. u 09:41
Općina Tuzla
Obavještenje o promjeni telefonskih brojeva

Dosadašnja numeracija (brojevi centrala, telefaks uređaja, kao i dosadašnji direktni brojevi) u Općini Tuzla mijenja se sa prelaskom na novu digitalnu centralu. Do promjene je došlo i u internim brojevima zbog nove mogućnosti njihovog direktnog vanjskog biranja.
Novi broj centrale je 307-307


12.03.2008. u 16:04
Matični ured Tuzla
Spisak upisane novorođene djece od 03.03. do 10.03.2008.

1. Mešić Adnan i Adina dobili kćerku
2. Forčaković Sanel i Edisa dobili kćerku
3. Ahmetović Amir i Elvira dobili kćerku
4. Gutić Edin i Alma dobili sina
5. Šečić Rifet i Halida dobili sina
6. Bošnjaković Damir i Dženana dobili kćerku
7. Poljić Saudin i Amira dobili kćerku
8. Jusić Ibrahim i Adela dobili kćerku
9. Salihbašić Arnel i Safija dobili


12.03.2008. u 16:04
Matični ured Tuzla
Spisak upisane novorođene djece od 03.03. do 10.03.2008.

1. Mešić Adnan i Adina dobili kćerku
2. Forčaković Sanel i Edisa dobili kćerku
3. Ahmetović Amir i Elvira dobili kćerku
4. Gutić Edin i Alma dobili sina
5. Šečić Rifet i Halida dobili sina
6. Bošnjaković Damir i Dženana dobili kćerku
7. Poljić Saudin i Amira dobili kćerku
8. Jusić Ibrahim i Adela dobili kćerku
9. Salihbašić Arnel i Safija dobili


12.03.2008. u 16:01
Matični ured Tuzla
Spisak upisanih umrlih osoba od 03.03. do 10.03.2008.

1. Akšamović Ševko r. 25.03.1941.
2. Grabovičkić Ruža r. 31.05.1934.
3. Pirić Smajo r. 22.11.1924.
4. Kamerić Hatija r. 07.03.1928.
5. Tomić Ilija r. 24.08.1939.
6. Huskanović Fatima r. 01.02.1929.
7. Imamović Esad r. 20.09.1942.
8. Mujčinović Muhamed r. 20.05.1928.
9. Pepić Hasan r. 04.09.1944.


12.03.2008. u 15:59
Matični ured Tuzla
Spisak vjenčanih osoba od 03.03. do 10.03.2008.

1. Burović Samir i Krnjić Rasema
2. Nišić Izudin i Bektić Edina
3. Salkičić Almir i Delić Amela
4. Čeliković Mirel i Borić Mela
5. Husejdić Nermin i Fejzić Amra
6. Halilović Mevludin i Kavgić Mirela
7. Perkunić Saša i Avdagić Darja
8. Bosankić Eldin i Daković Dragana
9. Bećirović Damir i Šadić Admira

12.03.2008. u 10:55
Kad poraste, malo jezero bit će veliko
Ove slike nezanimljivog, blatnjavog gradilišta, svoju vrijednost će dobiti tek za koju godinu, kada se izgradi novo jezero, pa će nam poslužiti kao ilustracija kako je bilo prije jezera. Inače, izgradnja novog jezera je u toku, ne ide brzo kako se očekivalo ali iz Pannonike d.o.o. uvjeravaju da će jezero biti spremno do početka sezone kupanja.


07.03.2008. u 15:00
Čestitka načelnika Općine Tuzla Jasmina Imamovića
Sretan 8. Mart!
Poštovane sugrađanke čestitam Vam 8. Mart - međunarodni Dan žena uz iskrene želje da Vam svaki trenutak bude ispunjen ljubavlju, srećom i mirom.

Jasmin Imamović


06.03.2008. u 20:24
Aktivan Lajčakov radni dan u Tuzli
Visoki predstavnik EU, Miroslav Lajčak, proveo je danas u Tuzli aktivan radni dan. Obišao je Identifikacijski centar Podrinje, posjetio Udruženje "Žene Srebrenice", bio u Euro Info Centru zajedno sa gospodinom Gusom Makayem iz Odjela britanske ambasade za međunarodni razvoj, i na kraju prisustvovao i dobro posjećenoj javnoj debati o perspektivama BiH u Europskoj uniji.


06.03.2008. u 12:26
BOSFAM - Tuzla
Otvoren trodnevni Osmomartovski bazar
U povodu predstojećeg praznika 8. marta, Dana žena, u proširenom izložbenom paviljonu Udruženja "Bosanska familija", danas je otvoren izložbeno prodajni Osmomartovski bazar. Izloženi eksponati se mogu pogledati i kupiti naredna tri dana (zaključno sa 8. martom), koliko će trajati Osmomartovski bazar.


05.03.2008. u 13:30
Općina Tuzla - UNDP
Potpisan Memorandum koji će omogućiti povezivanje UKC-a na mrežu grijanja
U prostorijama Općine Tuzla danas je svečano potpisan Memorandum o razumijevanju između UNDP-a i Općine Tuzla.


05.03.2008. u 12:32
Matični ured Tuzla
Spisak roditelja novorođene djece od 25.02. do 03.03.2008.

1. Mehmedinović Muamer i Alma dobili sina
2. Mehmedović Muamer i Alma dobili kćerku
3. Delić Elvis i Almedina dobili kćerku
4. Nebić Bajro i Aida dobili kćerku
5. Husić Adis i Senita dobili kćerku
6. Čeliković Ilijaz i Mersija dobili sina
7. Brković Mirsad i Aida dobili kćerku
8. Destanović Senad i Samka dobili



Strane: Prva 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 (538) 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 Zadnja
 

OSTALE VIJESTI
Postavljanje kamena temeljca za autoput Sa-Bg : Komšić: Trilateralni sastanak BiH-Srbija-Turska 8. oktobraVIDEO: Mladi zahtijevaju proglašenje klimatske krize: Iz Sarajeva i Mostara apel da se planeta sačuva za nove generacijePredstavljanje aktivnosti zeničke kompanije: U posjeti Arcelor Mittalu delegacije Vlade i Parlamenta FBiHVIDEO: Sjednica Predsjedništva SDS-a uoči sastanka s Vučićem: Šarović: Nije dobro produbljivanje krize i blokadeVlasti su organizovale posjetu postrojenjima Abkaik i Kurais: Potpuna obnova proizvodnje nafte u S. Arabiji do kraja septembraŠirom evropskog kontinenta: Masovan odaziv na štrajku protiv klimatskih promjenaPogođeno područje Houstona: Oluja Imelda ubila dvije osobe i poplavila domove 43 studenta nestala u septembru 2014. godine: Najavljena nova istraga u vezi s nestankom studenata u MeksikuOd porasta ugljendioksida u atmosferi do mogućih rješenja: Objašnjenje klimatske krize kroz 10 grafikonaBrojne pozitivne kritike za film Arijane Saračević-Helać: \'Bosna\' ušla u užu konkurenciju na festivalu u MilanuTrump prijeti da će pustiti tisuće ISIL-ovih boraca na granice Europe
Američki general: "Imamo plan napada na rusku enklavu u Europi", Rusi bijesni
Devetnaestogodišnja djevojka u Velikoj Britaniji nađena mrtva u potoku
UŽIVO U Zagrebu održan prosvjed za klimu: "Promjena je moguća"
Trump najavio nove mjere protiv Irana, radi se o sankcijama najviše razine
Trump kaže da nije imao rizičan razgovor sa stranim čelnikom
Zamjena kineske opreme u Europi stajat će kompanije preko 3 milijarde dolara
Trudeau na udaru jer je glumio crnca. Odlazi li politička korektnost predaleko?
Norvežani i Britanci gradit će najveću morsku vjetroelektranu na svijetu
Predsjednik Venezuele uskoro će posjetiti Rusiju, pripreme su u tijeku
Libijska mornarica spasila 500 ilegalnih migranata u četiri dana
Njemačka proizvodi gotovo polovinu električne energije iz obnovljivih izvora
Dvoje djece na Filipinima dobilo dječju paralizu pa će sad cijepiti milijune
Tiha revolucija u Ruskoj crkvi, svećenici brane osuđene opozicijske prosvjednike
Huti optužili Saudijsku Arabiju da prijeti prekidu sporazuma
Twitter suspendirao profil saudijskog moćnika upletenog u ubojstvo Khashoggija
Bill Gates objasnio kako je ulaganjima još povećao bogatstvo
Još jedna država povukla priznanje Tajvana kojeg Kina smatra svojim
VIDEO Požar poharao najveći šoping centar u Čečeniji, evakuirani kupci
Oluja Imelda ubila dvoje ljudi u Teksasu, kuće su poplavljene





Google






Rezultati

STARE ANKETE

KAPIJA

25-05-1995



OSTALE VIJESTI
Postavljanje kamena temeljca za autoput Sa-Bg : Komšić: Trilateralni sastanak BiH-Srbija-Turska 8. oktobraVIDEO: Mladi zahtijevaju proglašenje klimatske krize: Iz Sarajeva i Mostara apel da se planeta sačuva za nove generacijePredstavljanje aktivnosti zeničke kompanije: U posjeti Arcelor Mittalu delegacije Vlade i Parlamenta FBiHVIDEO: Sjednica Predsjedništva SDS-a uoči sastanka s Vučićem: Šarović: Nije dobro produbljivanje krize i blokadeVlasti su organizovale posjetu postrojenjima Abkaik i Kurais: Potpuna obnova proizvodnje nafte u S. Arabiji do kraja septembraŠirom evropskog kontinenta: Masovan odaziv na štrajku protiv klimatskih promjenaPogođeno područje Houstona: Oluja Imelda ubila dvije osobe i poplavila domove 43 studenta nestala u septembru 2014. godine: Najavljena nova istraga u vezi s nestankom studenata u MeksikuOd porasta ugljendioksida u atmosferi do mogućih rješenja: Objašnjenje klimatske krize kroz 10 grafikonaBrojne pozitivne kritike za film Arijane Saračević-Helać: \'Bosna\' ušla u užu konkurenciju na festivalu u MilanuTrump prijeti da će pustiti tisuće ISIL-ovih boraca na granice Europe
Američki general: "Imamo plan napada na rusku enklavu u Europi", Rusi bijesni
Devetnaestogodišnja djevojka u Velikoj Britaniji nađena mrtva u potoku
UŽIVO U Zagrebu održan prosvjed za klimu: "Promjena je moguća"
Trump najavio nove mjere protiv Irana, radi se o sankcijama najviše razine
Trump kaže da nije imao rizičan razgovor sa stranim čelnikom
Zamjena kineske opreme u Europi stajat će kompanije preko 3 milijarde dolara
Trudeau na udaru jer je glumio crnca. Odlazi li politička korektnost predaleko?
Norvežani i Britanci gradit će najveću morsku vjetroelektranu na svijetu
Predsjednik Venezuele uskoro će posjetiti Rusiju, pripreme su u tijeku
Libijska mornarica spasila 500 ilegalnih migranata u četiri dana
Njemačka proizvodi gotovo polovinu električne energije iz obnovljivih izvora
Dvoje djece na Filipinima dobilo dječju paralizu pa će sad cijepiti milijune
Tiha revolucija u Ruskoj crkvi, svećenici brane osuđene opozicijske prosvjednike
Huti optužili Saudijsku Arabiju da prijeti prekidu sporazuma
Twitter suspendirao profil saudijskog moćnika upletenog u ubojstvo Khashoggija
Bill Gates objasnio kako je ulaganjima još povećao bogatstvo
Još jedna država povukla priznanje Tajvana kojeg Kina smatra svojim
VIDEO Požar poharao najveći šoping centar u Čečeniji, evakuirani kupci
Oluja Imelda ubila dvoje ljudi u Teksasu, kuće su poplavljene


SVAŠTARIJE