TZ VIJESTI - TUZLARIJE - BH VIJESTI - BILTEN TZ - BILTEN TK - OBRAZOVANJE
   VIJESTI IZ MINUTE U MINUTU - TOP VIJESTI - FORUM
 



Tuzlarije - slike, priče... 
Vijesti 
Tuzlanke i Tuzlaci 
Naše bebe 


TZNEWS
! --[if lt IE 7]>
class="element-invisible element-focusable">Skip to main content
ŽIV LUK SAR ZEN TUZ
zrak.ekoakcija.org


Tuzlanski dosje 
Kulturologija 
Preporuka za čitanje 
Sportarije 


Info Servis 
Mapa Tuzle 
Vremenska prognoza 
Mali oglasi 


Bilten rada Općine Tuzla 
Panorame Tuzle 
Vremeplov 
Stare slike pričaju 
Tuzlanska ikona - Meša 
Znanjem protiv droge 
Kapija (25.05.1995.) 
Srebrenica (1995-2006) 


Top vijesti 
Vijesti iz minute u minutu 
Vijesti domaćih medija 
Foto priče 
BH teme 
Feljtoni 

Tuzlarije Forum 
Tuzlarije Chat 
Ankete 
Čestitke-želje-pozdravi 


Razbibriga 
Taze vicevi 
Neobične fotke 
Horoskop 
Web igrice 


Kursna lista 
Telefonski imenik FBiH 
Zakoni 

Vizitke 
Marketing 




ON LINE KORISNICI - 87

Users in Chat
TUZLARIJE CHAT

Tuzlarije



UPIS PRILOGA
SPONZORIRANA RUBRIKA OD STRANE GRADA TUZLA

TUZLARIJE
Strana: Prva 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 (538) 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 Zadnja
Ukupan broj tekstova: 7845

15.03.2008. u 09:54
Sinoć u Narodnom pozorištu
Tuzlanska promocija knjige ˝Fratar i njegova Bosna˝

Knjiga "Fratar i njegova Bosna", fra Petra Anđelovića promovirana je jučer u Narodnom pozorištu u Tuzli. Knjiga je objavljena prošle godine u povodu sedamdesetog rođendana autora i obuhvata izbor tekstova iz pet ranije objavljenjih knjiga fra Petra Anđelovića.


15.03.2008. u 09:41
Općina Tuzla
Obavještenje o promjeni telefonskih brojeva

Dosadašnja numeracija (brojevi centrala, telefaks uređaja, kao i dosadašnji direktni brojevi) u Općini Tuzla mijenja se sa prelaskom na novu digitalnu centralu. Do promjene je došlo i u internim brojevima zbog nove mogućnosti njihovog direktnog vanjskog biranja.
Novi broj centrale je 307-307


12.03.2008. u 16:04
Matični ured Tuzla
Spisak upisane novorođene djece od 03.03. do 10.03.2008.

1. Mešić Adnan i Adina dobili kćerku
2. Forčaković Sanel i Edisa dobili kćerku
3. Ahmetović Amir i Elvira dobili kćerku
4. Gutić Edin i Alma dobili sina
5. Šečić Rifet i Halida dobili sina
6. Bošnjaković Damir i Dženana dobili kćerku
7. Poljić Saudin i Amira dobili kćerku
8. Jusić Ibrahim i Adela dobili kćerku
9. Salihbašić Arnel i Safija dobili


12.03.2008. u 16:04
Matični ured Tuzla
Spisak upisane novorođene djece od 03.03. do 10.03.2008.

1. Mešić Adnan i Adina dobili kćerku
2. Forčaković Sanel i Edisa dobili kćerku
3. Ahmetović Amir i Elvira dobili kćerku
4. Gutić Edin i Alma dobili sina
5. Šečić Rifet i Halida dobili sina
6. Bošnjaković Damir i Dženana dobili kćerku
7. Poljić Saudin i Amira dobili kćerku
8. Jusić Ibrahim i Adela dobili kćerku
9. Salihbašić Arnel i Safija dobili


12.03.2008. u 16:01
Matični ured Tuzla
Spisak upisanih umrlih osoba od 03.03. do 10.03.2008.

1. Akšamović Ševko r. 25.03.1941.
2. Grabovičkić Ruža r. 31.05.1934.
3. Pirić Smajo r. 22.11.1924.
4. Kamerić Hatija r. 07.03.1928.
5. Tomić Ilija r. 24.08.1939.
6. Huskanović Fatima r. 01.02.1929.
7. Imamović Esad r. 20.09.1942.
8. Mujčinović Muhamed r. 20.05.1928.
9. Pepić Hasan r. 04.09.1944.


12.03.2008. u 15:59
Matični ured Tuzla
Spisak vjenčanih osoba od 03.03. do 10.03.2008.

1. Burović Samir i Krnjić Rasema
2. Nišić Izudin i Bektić Edina
3. Salkičić Almir i Delić Amela
4. Čeliković Mirel i Borić Mela
5. Husejdić Nermin i Fejzić Amra
6. Halilović Mevludin i Kavgić Mirela
7. Perkunić Saša i Avdagić Darja
8. Bosankić Eldin i Daković Dragana
9. Bećirović Damir i Šadić Admira

12.03.2008. u 10:55
Kad poraste, malo jezero bit će veliko
Ove slike nezanimljivog, blatnjavog gradilišta, svoju vrijednost će dobiti tek za koju godinu, kada se izgradi novo jezero, pa će nam poslužiti kao ilustracija kako je bilo prije jezera. Inače, izgradnja novog jezera je u toku, ne ide brzo kako se očekivalo ali iz Pannonike d.o.o. uvjeravaju da će jezero biti spremno do početka sezone kupanja.


07.03.2008. u 15:00
Čestitka načelnika Općine Tuzla Jasmina Imamovića
Sretan 8. Mart!
Poštovane sugrađanke čestitam Vam 8. Mart - međunarodni Dan žena uz iskrene želje da Vam svaki trenutak bude ispunjen ljubavlju, srećom i mirom.

Jasmin Imamović


06.03.2008. u 20:24
Aktivan Lajčakov radni dan u Tuzli
Visoki predstavnik EU, Miroslav Lajčak, proveo je danas u Tuzli aktivan radni dan. Obišao je Identifikacijski centar Podrinje, posjetio Udruženje "Žene Srebrenice", bio u Euro Info Centru zajedno sa gospodinom Gusom Makayem iz Odjela britanske ambasade za međunarodni razvoj, i na kraju prisustvovao i dobro posjećenoj javnoj debati o perspektivama BiH u Europskoj uniji.


06.03.2008. u 12:26
BOSFAM - Tuzla
Otvoren trodnevni Osmomartovski bazar
U povodu predstojećeg praznika 8. marta, Dana žena, u proširenom izložbenom paviljonu Udruženja "Bosanska familija", danas je otvoren izložbeno prodajni Osmomartovski bazar. Izloženi eksponati se mogu pogledati i kupiti naredna tri dana (zaključno sa 8. martom), koliko će trajati Osmomartovski bazar.


05.03.2008. u 13:30
Općina Tuzla - UNDP
Potpisan Memorandum koji će omogućiti povezivanje UKC-a na mrežu grijanja
U prostorijama Općine Tuzla danas je svečano potpisan Memorandum o razumijevanju između UNDP-a i Općine Tuzla.


05.03.2008. u 12:32
Matični ured Tuzla
Spisak roditelja novorođene djece od 25.02. do 03.03.2008.

1. Mehmedinović Muamer i Alma dobili sina
2. Mehmedović Muamer i Alma dobili kćerku
3. Delić Elvis i Almedina dobili kćerku
4. Nebić Bajro i Aida dobili kćerku
5. Husić Adis i Senita dobili kćerku
6. Čeliković Ilijaz i Mersija dobili sina
7. Brković Mirsad i Aida dobili kćerku
8. Destanović Senad i Samka dobili



Strane: Prva 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 (538) 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 Zadnja
 

OSTALE VIJESTI
VIDEO: Upravni odbor PIC-a : Što prije formirati vlast na svim nivoima u BiHVIDEO: Reakcije na zaključke PIC-a: Pozdravljaju razgovor o VSTV-u, osuda ruskog stavaVIDEO: U srijedu počinje trodnevno zasjedanje VSTV-a: Neizvjesna rasprava o aferi PotkivanjeVIDEO: Dodik s Orbanom u Budimpešti: Nema otvorenih pitanja u odnosima Mađarske i BiHVIDEO: Negirali sve navode iz optužnice: Stanišić i Simatović započeli izvođenje dokaza u HaaguNavodi turski predsjednik: Erdogan: Morsi nije umro prirodnom smrćuNovi vršilac dužnosti - Mark Esper: Shanahan odustao od kandidature za ministra odbraneRaab eliminisan: Johnson uvećao prednost u trci za novog lidera konzervativacaVIDEO: Ministarski sastanak u Luksemburgu: EU odložila za oktobar odluku o Sjevernoj Makedoniji i AlbanijiMusemić: Moramo biti puno pametniji nego protiv Atalante: Sarajevo protiv škotskog Celtica u prvom pretkolu Lige šampionaRumunjska vlada preživjela glasanje o nepovjerenju
BBC prvi put snimio kineski kamp za "transformaciju misli"
Istražiteljica UN-a objavit će izvještaj o ubojstvu Khashoggija
Patrick Shanahan povukao kandidaturu za američkog šefa obrane
Pompeo: Trump ne želi rat s Iranom
Boris Johnson sve bliži mjestu novog britanskog premijera
Tisuće muslimana u Turskoj oplakuju bivšeg egipatskog predsjednika
Facebook pokreće svoju kriptovalutu
Trump prijeti: Kreće deportacija milijuna ilegalnih migranata iz Amerike
VIDEO Snažan potres pogodio Japan, izdano upozorenje za tsunami
Poljski tinejdžer nazvao princa Harryja izdajnikom rase, zbog toga mora u zatvor
Pentagon odobrio vojnu pomoć Ukrajini. Daju im 250 milijuna dolara
Trump večeras počinje utrku za predsjedničke izbore 2020.
VIDEO Merkel se danas jako tresla, objasnila je što joj je bilo
Više od 300.000 ljudi pobjeglo pred nasiljem u Kongu
Kanađanin poginuo na vojnoj vježbi u Bugarskoj, nije mu se otvorio padobran
FOTO Pauk u Australiji uhvatio i jeo patuljastog oposuma
Ovo je najmlađa članica norveške vlade, porijeklom je iz BiH
Mladi, bijesni, ne smeta im suzavac: Ovi klinci su natjerali Kinu na uzmak
Bivši egipatski predsjednik pokopan nakon što se na sudu srušio i umro





Google





Koja kombinacija vlade bi vam bila prihvatljiva?
SDP-DF-NS-SBB-SzBiH
SDP-SDA-SzBiH
SDP-PDA-SBB
SDP-SBB
SDA-PDA-SzBiH-SBB
Manjinska SDP-ova vlada
Ekspertna vlada
Vlada u tehničkom mandatu

Rezultati

STARE ANKETE

KAPIJA

25-05-1995



OSTALE VIJESTI
VIDEO: Upravni odbor PIC-a : Što prije formirati vlast na svim nivoima u BiHVIDEO: Reakcije na zaključke PIC-a: Pozdravljaju razgovor o VSTV-u, osuda ruskog stavaVIDEO: U srijedu počinje trodnevno zasjedanje VSTV-a: Neizvjesna rasprava o aferi PotkivanjeVIDEO: Dodik s Orbanom u Budimpešti: Nema otvorenih pitanja u odnosima Mađarske i BiHVIDEO: Negirali sve navode iz optužnice: Stanišić i Simatović započeli izvođenje dokaza u HaaguNavodi turski predsjednik: Erdogan: Morsi nije umro prirodnom smrćuNovi vršilac dužnosti - Mark Esper: Shanahan odustao od kandidature za ministra odbraneRaab eliminisan: Johnson uvećao prednost u trci za novog lidera konzervativacaVIDEO: Ministarski sastanak u Luksemburgu: EU odložila za oktobar odluku o Sjevernoj Makedoniji i AlbanijiMusemić: Moramo biti puno pametniji nego protiv Atalante: Sarajevo protiv škotskog Celtica u prvom pretkolu Lige šampionaRumunjska vlada preživjela glasanje o nepovjerenju
BBC prvi put snimio kineski kamp za "transformaciju misli"
Istražiteljica UN-a objavit će izvještaj o ubojstvu Khashoggija
Patrick Shanahan povukao kandidaturu za američkog šefa obrane
Pompeo: Trump ne želi rat s Iranom
Boris Johnson sve bliži mjestu novog britanskog premijera
Tisuće muslimana u Turskoj oplakuju bivšeg egipatskog predsjednika
Facebook pokreće svoju kriptovalutu
Trump prijeti: Kreće deportacija milijuna ilegalnih migranata iz Amerike
VIDEO Snažan potres pogodio Japan, izdano upozorenje za tsunami
Poljski tinejdžer nazvao princa Harryja izdajnikom rase, zbog toga mora u zatvor
Pentagon odobrio vojnu pomoć Ukrajini. Daju im 250 milijuna dolara
Trump večeras počinje utrku za predsjedničke izbore 2020.
VIDEO Merkel se danas jako tresla, objasnila je što joj je bilo
Više od 300.000 ljudi pobjeglo pred nasiljem u Kongu
Kanađanin poginuo na vojnoj vježbi u Bugarskoj, nije mu se otvorio padobran
FOTO Pauk u Australiji uhvatio i jeo patuljastog oposuma
Ovo je najmlađa članica norveške vlade, porijeklom je iz BiH
Mladi, bijesni, ne smeta im suzavac: Ovi klinci su natjerali Kinu na uzmak
Bivši egipatski predsjednik pokopan nakon što se na sudu srušio i umro


SVAŠTARIJE