TZ VIJESTI - TUZLARIJE - BH VIJESTI - BILTEN TZ - BILTEN TK - OBRAZOVANJE
   VIJESTI IZ MINUTE U MINUTU - TOP VIJESTI - FORUM
 




Tuzlarije - slike, priče... 
Vijesti 
Tuzlanke i Tuzlaci 
Naše bebe 

17.02.2020 - 01h
INDEKS KVALITETA ZRAKA
288
VRLO NEZDRAV
Upozorenje: Kod osoba s respiratornim oboljenjima poput astme moguća značajna pojačanja simptoma i intenziteta bolesti. Povećana vjerovatnoća negativnih posljedica po respiratorne organe cjelokupnog stanovništva!
Oboljeli od plućnih bolesti i bolesti srca, trudnice, djeca i stariji, moraju izbjegavati bilo kakve aktivnosti tokom boravka vani. I svi ostali morali bi izbjegavati produžena ili veća naprezanja tokom boravka vani!

ŽIV LUK SAR ZEN TUZ
zrak.ekoakcija.org


Tuzlanski dosje 
Kulturologija 
Preporuka za čitanje 
Sportarije 


Info Servis 
Mapa Tuzle 
Vremenska prognoza 
Mali oglasi 


Bilten rada Općine Tuzla 
Panorame Tuzle 
Vremeplov 
Stare slike pričaju 
Tuzlanska ikona - Meša 
Znanjem protiv droge 
Kapija (25.05.1995.) 
Srebrenica (1995-2006) 

Top vijesti 
Vijesti iz minute u minutu 
Vijesti domaćih medija 
Foto priče 
BH teme 
Feljtoni 


Tuzlarije Forum 
Tuzlarije Chat 
Ankete 
Čestitke-želje-pozdravi 


Razbibriga 
Taze vicevi 
Neobične fotke 
Horoskop 
Web igrice 


Kursna lista 
Telefonski imenik FBiH 
Zakoni 

Vizitke 
Marketing 




ON LINE KORISNICI - 43

Users in Chat
TUZLARIJE CHAT

Tuzlarije


SPONZORIRANA RUBRIKA OD STRANE GRADA TUZLA

TUZLARIJE
Strana: Prva 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 (546) 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 Zadnja
Ukupan broj tekstova: 8435

11.11.2008. u 19:33
Novi hram u Crnom Blatu

Nedavno je u tuzlanskom naselju Crno Blato posvećen novi hram Presvete Bogorodice. Osvećenje je izvršeno na praznik Svetog apostola Tome.
Crkva je sagrađena donacijama mještanama a jedan dio sredstava osigurala je i Opština Tuzla.
(A.M)

08.11.2008. u 09:47
Općina Tuzla
Prijem za predstavnike klubova ˝Jedinstvo˝ i ˝Slavija˝
Načelnik Općine Tuzla, Jasmin Imamović, primio je jučer predstavnike klubova RK „Jedinstvo“ Tuzla i ŽRK „Slavija“ iz Praga. Povod prijema su utakmice 3. kola Challenge kupa Evropske rukometne federacije koje se igraju danas i sutra u SKCP Mejdan - Tuzla.


07.11.2008. u 11:30
Centralna izborna komisija BiH
Potvrđeni rezultati izbora za OV Tuzla

Centralna izborna komisija Bosne i Hercegovine je na 76. sjednici održanoj 06.11.2008. godine donijela Dopunsku Odluku o potvrđivanju rezultata Lokalnih izbora 2008. godine. Odlukom su potvrđeni rezultati za općinskog načelnika u izbornoj jedinici Istočna Ilidža, kao i za općinska vijeća/skupštine općina u izbornim jedinicama Jajce, Čapljina, Goražde, Foča i Tuzla.


07.11.2008. u 11:26
Načelniku Imamoviću uručena fotografija “Zagrljaj podrške”
Predstavnice Asocijacije udruženja za brigu o pacijentima oboljelim od tumora dojke u BiH, Mujesira Haman i Radmila Hadžimustafić uručile su načelniku, Jasminu Imamoviću fotografiju kojom je podržao edukativno-humanitarnu kampanju “Zagrljaj podrške”.


06.11.2008. u 14:46
Prijem u Općini Tuzla
Lazar Manojlović - Pravednik svijeta

Danas je u Općini Tuzla organizovan prijem za Lazara Manojlovića koji je ove godine proglašen Pravednikom svijeta kao priznanjem za hrabra i humana djela koja je činio za vrijeme rata u BiH.


05.11.2008. u 23:03
Najava
Prijem kod načelnka Imamovića za Lazara Manojlovića

U četvrtak (6.11.) sa početkom u 12 sati, u kabinetu načelnika Općine Tuzla bit će upriličen prijem za Lazara Manojlovića, ovogodišnjeg dobitnika priznanja Pravednik svijeta.
Ceremonija proglašenja održana je 5. oktobra ove godine u Padovi. Tada je u čast gospodina Manojlovića posađeno drvo masline u Parku pravednika širom svijeta kao simbol sjećanja na hrabra i humana djela koja je činio za vrijeme rata u BiH.
(S.M.)

05.11.2008. u 08:57
Matični ured Tuzla
Spisak vjenčanih osoba u periodu od 29.10. do 01.11.2008.
1. Ferizović Muhamed i Bundić Senija
2. Kuljančić Mirzet i Hodžić Dejana
3. Fejzić Jasmin i Alivuković Naira
4. Hukić Sadko i Mešanović Maja
5. Hadžimehmedović Dženan i Lješnica Adela
6. Salihović Mersed i Talović Alisa
7. Avdibašić Admir i Zulić Alma
8. Pirić Anel i Tursunović Alma
9. Mahmutović Edin i Čičkušić Azra

05.11.2008. u 08:50
Matični ured Tuzla
Spisak novorođene djece u periodu od 27.10. do 03.11.2008.
1. Avdić Izet i Marizela dobili sina
2. Mulaosmanović Rasim i Zilka dobili sina
3. Suljkanović Sanel i Alma dobili sina
4. Mustafić Osman i Hasiba dobili sina
5. Tursunović Ahmet i Asmira dobili kćerku
6. Pavić Edin i Indira dobili kćerku
7. Mujagić Armin i Almedina dobili kćerku
8. Halilagić Halid i Maja dobili sina


05.11.2008. u 08:44
Matični ured Tuzla
Spisak umrlih osoba u periodu od 28.10.do 04.11.2008

1. Avdić Mehmed r. 28.03.1939.
2. Mujkić Naza r. 07.9.1960.
3. Karić Hatidža r. 13.10.1933.
4. Emkić Emina r. 10.12.1915.
5. Nikić Slavojka r. 14.9.1952.
6. Alić Šaban r.22.02.1949.
7. Bajrektanović Šefika r. 14.6.1935.
8. Selimović Almir r. 01.01.1973.


03.11.2008. u 17:00
Održana 135. sjednica Kolegija općinskog načelnika
Danas je održana 135. sjednica Kolegija općinskog načelnika. Već smo informisali o izboru najpovoljnijeg ponuđača za izgradnju Sjeverne tribine stadiona “Tušanj”, a u nastavku donosimo informaciju o realizaciji ostalih tačaka dnevnog reda.


02.11.2008. u 17:57
Najava 135. sjednice Kolegija općinskog načelnika
Za sutra (03.11.) sa početkom u 10 sati planirana je 135. sjednica Kolegija općinskog načelnika Tuzla. Dnevnim redom predviđeno je razmatranje Informacije o postupku odabira najpovoljnijeg ponuđača za izgradnju Sjeverne tribine – realizacija prve faze projekta gradskog stadiona “Tušanj” u Tuzli, Informacije o aktivnostima na rekonstrukciji regionalne ceste R-459 na dionici Brčanska Malta – druga kapija kasarne, Informacije o aktivnostima na rekonstrukciji magistralnog puta M-4, na dionici Dom penzionera – Brčanska Malta i drugo. (S.M.)

31.10.2008. u 14:24
Peticija za ˝Trg ljubavi˝
Misli poljubac – godinu dana poslije, događaj je u organizaciji Radio Kameleona koji će se održati u subotu 1. novembra ove godine od 11 sati u Tržnom centru Mercator u Tuzli. Tim povodom bit će upriličeno potpisivanje peticije kojom bi se trg ispred Mercatora proglasio „Trgom ljubavi“.



Strane: Prva 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 (546) 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 Zadnja
 


OSTALE VIJESTI
Sastanku lidera prisustvovao i Željko Komšić : Michel: Europska perspektiva Zapadnog Balkana veoma važnaVIDEO: HDZ formiranje vlasti uvjetuje Izbornim zakonom: Blokadu na državnom prati i blokada na federalnom nivouDodikove poruke uoči posebne sjednice Narodne skupštine: RS će biti samostalna, Komšić nije ovlašten da ide u BriselVIDEO: I Općina Travnik na vrhu liste po davanjima: Iako posljednji po plaći, SBK izdašno daje strankamaSvake srijede traže svoja prava ispred pravosudnih institucija: Težak život radnika propalih industrijskih giganata u TK-uKruzer \'Diamond Princess\' u karantinu: Japan: Evakuisano 400 Amerikanaca, 40 zaraženoUbijeni u masakru koji se dogodio 1972. godine: U Burundiju u šest masovnih grobnica više od 6 hiljada tijelaVIDEO: Humanost na djelu: Taksist iz Zenice besplatno vozi djecu s poteškoćama u razvojuFOTO: Mnogi bez osobnih dokumenata: Pakistan već 40 godina utočište afganistanskim izbjeglicamaU finalnom susretu porazili Igokeu rezultatom 93:85: Košarkaši Sparsa pobjednici Kupa BiH \'Mirza Delibašić\'Najmanje 40 građana SAD-a s kruzera kod japanske obale zaraženo koronavirusom
Sumnjivi testovi: Zaraženim ljudima su govorili da nemaju koronavirus
Može li socijalist pobijediti Trumpa?
Oluja Dennis i dalje hara Britanijom, u Walesu smrtno stradao muškarac
Napad nožem u Rusiji, ozlijeđene dvije osobe
Hakeri napali INA-u
Visoka dužnosnica UN-a: Embargo na prodaju oružja Libiji je besmislen
Glumica iz Disneyjevog filma umrla od tumora na mozgu, imala je 15 godina
VIDEO Oluja Dennis hara Britanijom, snažan vjetar bacao ogroman brod
U Tajvanu prvi slučaj smrti od koronavirusa
Oluja u Britaniji zaustavila letove, prognostičari govore o "smrtnoj opasnosti"
Koordinirano nasilje: U Kabulu ubijeno devet narkomana beskućnika
Sjevernokorejski diktator pojavio se u javnosti nakon tri tjedna
Unatoč koronavirusu, putnici s krstarenja po Aziji kažu da je "najbolje ikad"
Islamisti iz Hamasa hakirali mobitele tisućama izraelskih vojnika
Broj zaraženih prešao 68.000, 70 novih slučajeva na kruzeru u Japanu
2000 novih slučajeva zaraze u 24 sata, Kina smjenama smiruje bijes javnosti
Arapska koalicija bombardirala Jemen, ubijen najmanje 31 civil
Tisuće Nijemaca prosvjedovalo protiv "pakta" s krajnjom desnicom u Tiringiji
Teško je i shvatiti koliko se dramatično brzo širi ubojiti virus. Evo zašto





Google






Rezultati

STARE ANKETE

KAPIJA

25-05-1995



OSTALE VIJESTI
Sastanku lidera prisustvovao i Željko Komšić : Michel: Europska perspektiva Zapadnog Balkana veoma važnaVIDEO: HDZ formiranje vlasti uvjetuje Izbornim zakonom: Blokadu na državnom prati i blokada na federalnom nivouDodikove poruke uoči posebne sjednice Narodne skupštine: RS će biti samostalna, Komšić nije ovlašten da ide u BriselVIDEO: I Općina Travnik na vrhu liste po davanjima: Iako posljednji po plaći, SBK izdašno daje strankamaSvake srijede traže svoja prava ispred pravosudnih institucija: Težak život radnika propalih industrijskih giganata u TK-uKruzer \'Diamond Princess\' u karantinu: Japan: Evakuisano 400 Amerikanaca, 40 zaraženoUbijeni u masakru koji se dogodio 1972. godine: U Burundiju u šest masovnih grobnica više od 6 hiljada tijelaVIDEO: Humanost na djelu: Taksist iz Zenice besplatno vozi djecu s poteškoćama u razvojuFOTO: Mnogi bez osobnih dokumenata: Pakistan već 40 godina utočište afganistanskim izbjeglicamaU finalnom susretu porazili Igokeu rezultatom 93:85: Košarkaši Sparsa pobjednici Kupa BiH \'Mirza Delibašić\'Najmanje 40 građana SAD-a s kruzera kod japanske obale zaraženo koronavirusom
Sumnjivi testovi: Zaraženim ljudima su govorili da nemaju koronavirus
Može li socijalist pobijediti Trumpa?
Oluja Dennis i dalje hara Britanijom, u Walesu smrtno stradao muškarac
Napad nožem u Rusiji, ozlijeđene dvije osobe
Hakeri napali INA-u
Visoka dužnosnica UN-a: Embargo na prodaju oružja Libiji je besmislen
Glumica iz Disneyjevog filma umrla od tumora na mozgu, imala je 15 godina
VIDEO Oluja Dennis hara Britanijom, snažan vjetar bacao ogroman brod
U Tajvanu prvi slučaj smrti od koronavirusa
Oluja u Britaniji zaustavila letove, prognostičari govore o "smrtnoj opasnosti"
Koordinirano nasilje: U Kabulu ubijeno devet narkomana beskućnika
Sjevernokorejski diktator pojavio se u javnosti nakon tri tjedna
Unatoč koronavirusu, putnici s krstarenja po Aziji kažu da je "najbolje ikad"
Islamisti iz Hamasa hakirali mobitele tisućama izraelskih vojnika
Broj zaraženih prešao 68.000, 70 novih slučajeva na kruzeru u Japanu
2000 novih slučajeva zaraze u 24 sata, Kina smjenama smiruje bijes javnosti
Arapska koalicija bombardirala Jemen, ubijen najmanje 31 civil
Tisuće Nijemaca prosvjedovalo protiv "pakta" s krajnjom desnicom u Tiringiji
Teško je i shvatiti koliko se dramatično brzo širi ubojiti virus. Evo zašto


SVAŠTARIJE